Gulyabani (rock)-Ankara

ayrica gitaristiniz Olcay'i Rock Station 7'de gordum kendisini takdir ediyorum, en saygi duydugum Gulyabani elemanidir kendileri bundan sonra!

valla ben bu yorum ustune olcay'ı gruptan atma onergesını grup elemanlarına sunuyorum :LOL: ... kabul edenler ... etmeyenler .... kabul edılmıstır... :twisted:

BOMBA HABER
olcay artık oryantal sololarını rock station seyircisi icin atacak!!!

metalcilere selametlen...

valla ben bu yorum ustune olcay'ı gruptan atma onergesını grup elemanlarına sunuyorum ... kabul edenler ... etmeyenler .... kabul edılmıstır...
şirin olmaya çalışan bu arkadaşın şiddetle ciddiye alınması ve herkesin kendisi için dersler çıkarması temennisi ile....

Herkes akıllı olacak.. Herkes

su an itibariyle ailemizin grubu gulyabani odtu bahar senligi panayir alani konserleri kapsaminda 14mayis cuma gunu panayir alani sahnesinde 45-50dklik bi performans sergileyecektir gibin gozukuo ... tabi saatte yazmak lazim muhtemelen 14:30-15:30 arasi olcaktir...
seven sevmeyen herkesi bekleris ... hepinizi gidilarinizdan operiz ..

kapidaki olaylar...kötü hava sartlari...pek olumlu olaylar cereyan etmedi dogrusu konser günü!ama yilmayan kitlemiz büyük bi azim örnegi göstererek sizleri izlemek icin dayandi!bence bu konserde cok basariliydi ama daha fazla beste dinlemeyi ummustuk,vakit yetmedi!!buarada gayet sebek fotograflariniz elimizde...:psaygilar!!

teşekkürler!!!

yine bir konser sonrası teşekkür yazısı, her ne kadar gecikmiş olsa da...

Bütün şenlik boyunca gösterdikleri performanstan ötürü ODTÜ Müzik Toplulukları bünyesindeki herkese,
Bir de konser günü dinmeyen yağmura rağmen sahneyi hazır hale getiren "MT Tulumba Ekibi" :) ndeki arkadaşlara,
Bir de yağmura rağmen inatla bekleyen herkese...
TEŞEKKÜRLER!!!

Not: ellerinde konser fotoğrafları olan arkadaşlar acaba [email protected] adresine gönderebilirler mi?
bir başka konsere yeniden görüşmek üzere...

odtü rock şenliğinde dinledim...vokal gayet gidişata uygun...kendinden geçtiği kadar bizide geçirdi kendimizden...güzeldi...odtünün sınırları dışında görebilecek miiz bi konser olayın da filan?

8)
Bence de güzel bir konserdi ama itiraf ediyim en az eğlendiğim Gulyabani konseriydi! Çünkü çok az beste çaldınız! ;) Keşke daha uzun olsaydı!
Bu arada Nazan Öncel hedayesi için çok sağolun, acayip mutlu oldum! :D
Ayrıca belirtmek istiyorum ki, ben de sizi ODTU dışında görmek istiyorum
Mesela ROCK STATİON desem Akay ne der acaba! :LOL: MUHAAAA :metalhead

Lan var ya hep dikkat ederim ona, büyük olduğu zaman "I" olsun diye ama gün gelir dikkatli ve başarılı bir "hazırlık" öğrencisinin 8O dikkat edeceği yerde unuturum! Bekenbaver olm Mt'nin forumu açılsın peşindeyim, hata yaparsan enselerim ha ona göre! :D
Neyse biz yine de Akay'ın yorumlarını bekleyelim! :)

bu arada tartismalara bi son veriim bizim umut aslinda nazan oncelin
amcasinin ogludur 8O is bu nedenle sesleri benzemektedir ...

ayrica belirtmeden gecemiycem onumuzdeki sene duzenlenecek rak steysin (vagon) 8 icin headliner olarak davet edildik tabi dusunces dedik bakalim allah kismetse calaris herhal ...

Geri