Gulyabani (rock)-Ankara

ialaca demiş ki:
olurmu baba. nasıl ? sorarım. ben sizi etilerde canımsın barda izledim orda da muhteşemdiniz yani nası bir muhteşemlik bu arkadaş. yani nası amtörsünüz kardeşim siz. valla başka kimseye demem böyle laflar ha..ben öyle kolay beğenmem ben sizde "umut" var diyom ben insan sarrafıyım olum hööy.ben çıktınız diyosam çıktınız daha da çıkarcam ben sizi taksimdeki kolpa barın sahibi benim amca oğlu kesin sizi çıkartçam dünya starı yapçam oğlum.

tüm topiclere aynı saçmalıkları yazmak seni baya eğlendiriyor galiba..

evet

daha fazla saklamanin bi anlami yok arkadaslar.evet biz istanbul toto barda sahne aldik.cok onceydi.grubun ilk kuruldugu yillardi.ve para kazanmak icin bunu yapmak zorundaydik.demek ki ialaka nickli kisi bizi o gun orada yanliz birakmayan 3-5 seyirciden biriydi.belkide bugunlere gelmemizi bizden hicbi konuda yardimini esirgemeyen toto bar'in sahibi mumtaz bey'e borcluyuz.
tesekkurler tum gonul dostlarina.... :)

gitaristimiz olcay hakli bu sirri yillar boyu icimize atmistik ama madem artik aciga kavustu yasasin cok mutlu olduk hepmiz o toto bar gunlerini de hic unutmuycam... yasain toto bar yasasin ozgurluk...

olm haftaya kayida baslios kendi imkanlarimizla ona gore ha ...

heh işte kardeş bizde yalan yok biz delikanlı adamız. çıktılar dediysek çıktılar yalanmı söylicez... zamanında ben bunları etiler canımsın barda masama çağırttım oynattım be ne diyosunuz şimdi bakma adam oldular o zaman da iyi müzik yapıyolardı ama gümbürtüye gidiyolardı şimdi bak nası dünyanın en iyi grubu oldular beatles ne ki ulan beatles adammı sizin yanınızda yürü be.

Valla bu hafta görecez bakalım bi deneyelim dioruz elimizden geldiğince bi kayıt yapamaya çalışıcaz , aslında stüdyoda topraklama falan hariç değişen bi şey yok ama bakalım olursa olur olmasada artık başka bi yerde girecez kayda yoksa boşa gidecek yaz okulu filan ...
bu arada yıllardır bizi yalnız bırakmayan pavyonlarda çaldığımız dönemlerde bile bize arka çıkan saygıdeğer insan ialaca arkadaşımıza teşekkürü müteşekkürü höbele hübülü züp de le pasi buple

olm ip bu nasıl tip.
Avatarına şöyle güzel bir fotoğraf koysaydın bu adam kim böyle mal gibi. Bu şekilde nasıl ünlü olacaksınız.sizin bir imaj meykır a ihtiyacınız var karizma olun ne lan bu. Adamlar nerden anlıcak sizin dünyanın en iyi grubu olduğunuzu demi. Forumdaki diğer grupları örnek alın biraz. hadi bakıyım.

hoca kayit isi cok zormus bunu annadik grup olaraktan... kisitli zaman ve imkanda hucum olsun bizim olsun dedik olmadi... biz de kanal`a girdik sonucta az oldu oz oldu diyebilirim... millet adnan hoca adnan hoca diye yirtiniodu derim ki oytun hoca oytun hoca ... adam isini bilio valla gerci daha kayitlarin son hali belli olmadi ama yine de baya saglam oldu gibin bakalim bunu master i cart i curtu var nasil olcek...

sen ne dion bu ise ialaca hocam iyi bisiyler cikmistir dimi ?

gectigimiz hafta ortaya cikan ufak ama oldukca tatmin edici kaydimizla onumuzdeki radyo boazici battle of the bands yarismasina katilma gibin bir girisimde buluncak gibiyiz.... allah sonumuzu hayr etsin ...

olurda finale kalirsak aman desteklerinizi ve kosteklerinizi eksik etmeyiniz ... ayrica fanta`nin yarismasi ne zaman bilen varmi ? ozellikle gecen sana katilan arkadaslarin bi bilgisi olabilecegini dusunuom... bi zahmet ...

gulyabani acilio... boulmayiz insallah ...

Oleeey! En çok ben sevindim. Sonunda adam gibi 8O birşeyler yapmaya beşladınız! :LOL: Kaydınızı hemen temin edip cümle aleme yaymak istiyorum, tabii eğer mümkünse :D

Boğaziçi konusunda da sonsuz güveniyorum size, eğer kayıt dediğin gibi tatminkar olduysa bence iyi bir sonuç almamanız için bir neden yok :D

afiste yazan tarih 20 austos olsa da gerekli merciler katilim tarihini 5 eylule kadar uzattiklarini acikladilar... bu yuzden gaza gelmeyelim sakin olalim...

berkay kayitlar anca eylul sonu gibi dagitilir hale gelir sanirim ... o zaman once sana verces bi tane ...merak etme :)

grup arkadaslarima sormadan , onlarin rizasini almadan ( nasil bir esseksem ben ) kabul edeceklerini dusunerek biraz da supriz olsun diye

http://gulyabani.garaj.org/

adresini aktif hale getirdim... icine bir iki bisiyler karaladim..1-2 gun icinde gorunur hale gelcek... umarim herhangi bi tepki dogurmaz ... burdan da yazaris millet girer bakar ne guzel dimi hee?

evet katilim icin 50 milyon istiyolar...
daha once finallere kalip hatta derece yapan gruplari dusununce (ayyuka , fairuz derin bulut ,vb.) cok sanssiz olmayacagimizi dusundugumuz icin katilalim dedik... final olursa guzel olur gidip orda calmak ...

bu arada gulyabani.garaj.org aktif olmustur vatana millete hayirli olsun... onumuzdeki donem icinde daha ciddi bi site hazirlamak dileklerimlen...

Geri