Anima

Sizi hangi gün dinledim mojo'da?çarşamba'ydı sanırım.Müzik mojo ya cuk diye oturmuş.Hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim ama bir tek bişey sorucam klavyeciniz gitar çalarken neden sesi kısık :)=
Vokal ve efekt olayı da başarılı cidden ama sanırım footswitch olayına girmek lazım.Başarılar...

oh be :) bugün bizzat beşiktaşta sahne performansından sonra ceylan'la konuştuk.

her salı mojo'da 22:30 civarı sahne alıyolarmış.

demoyu yakında galatasarayın orda bi yere bırakacaklarmış. tam yerini söylemiyorum benden önce almayın ;) :twisted:

hadi bakalım animaseverler 8)

4 şarkılık bir demoyu, Galatasaray Lisesinin yanından asagıya inen yolda biraz ilerde sağda, Tezgah Kitabevine bıraktık. Oradan ucretsiz alınabilir..
Gorusmek uzere...

anima direct resimlide olası derken.........nası yani

45 like giderken sağtarafta (galatasarayın yanuındaki sokaktan içeri girince] bikaç demo var dı biz aldık valla ama kalmışmıdır sanmıyorum

ben dun ugradım vardı demo..
ama bugun tekrar bırakırım oraya...

web sitesinin yapımı hala bitmedigi icin tam anlamıyla, koyamadık diger mp3 leri..

sayonara...

YA anima süper bi grup.Barısarock da demoları bi attınız alcaz die izdiham çıkarıyoduk az kalsın.Ama galatasay daki yere gitcem yarın öbür gün.Ama cok büyük bi sorunum var. Yaş tutmadığı için sizin konserlere gelemiorum.Benim yerime de eglenin:)

valla bende yarın, öbür gün mutlaka gidip edinicem demoyu. mojo'ya izlemeye geldik arkadaşla damsız almıyolarmış :evil: kıl oldum. para yoktu, olsa yoldan iki kız çevirip girecektik. kaç zamandır istiyorum izlemek bi izleyemedim adam gibi. en son beşiktaş'taki konserde izledim. çok iyiler (iyisiniz) dinlemeyen varsa mutlaka dinlesin derim...

Geri