Anima

SONUNDA ! oh be sonunda aldım demonuzu :) çok mesudum. o kitabevi resmen saklanmış ya bulana kadar canım çıktı. canlı performansınız çok daha güzel diyebilirim. biraz isteksiz bi kayıt gibi demo. buna rağmen çok beğendim ve arka arkaya 5. dinleyişim oluyor şu anda çalan joker ile birlikte. bassçınızı hep beğeniyodum bir kez daha takdir ettim. vokaller biraz isteksiz, ama ses muhteşem. tebrikler ve başarılarınızın devamı dileğiyle...

vokal kayıdını en sona bırakırsanız sabahın 6sında uyan hadi şarkı soyleyeceksin derseniz bu kadar oluyormus:)

onun dısında demo işte.. alabildiğini al, şartlar kotu olsada..

mlsss ye de bi demo verelim...

bu arada demo isteyen varsa burdan ve ya [email protected] dan adresini versin bu hafta yollayalım..

sayonara..

valla öyle böyle. ben çok beğendim ve beğenerekte dinliyorum. sabahın 6'sında he :) vay be. yazık be ceylan'a...

meLss, nerde ikamet ettiğini söylersen bendeki demoyu kopyalayıp getirebilirim sana...

abi mojo niye almıyor damsız, bilmiyorum?
zor böyle durumları açıklaması...
üzgünüz diyebiliriz şimdilik, belki birgün daha çok konuşabiliriz özgürce?!
murat a gelen iltifatlar tarafımca iletilecek kendisine...
albüm işi için söyleyeceğimiz; garip prodüktörlerin daha garip sözleşmelerine olan bakış açımız nedeniyle bir titiz davranma, ince eleyip sık dokuma durumundayız. bizim gibi bürokratik işlemlerden, dolaylı, alengirli ticari anlatımlardan uzak müzisyen arkadaşlar iyi bilirler ki bu çok can sıkıcı bir süreç. bu süreçten en az yara alarak (maddi manevi) müziğimizi kaydedip insanlara ulaştırma peşindeyiz. en önemlisi,şarkıların hakettiği kayıtlara ulaşmak...umarız bu sürecin uzun bir zaman dilimine yayılması sorun olmaz bekleyenler için, sizin için + bizim için...

bu mesajın üstüne ancak

umarım en kısa zamanda sizleri canlı izleme fırsatı bulup, albümünüzü de en kısa zamanda raflarda görmeyi diliyorum.

diyorum. ve tüm anima ahalisine tek tek saygı ve sevgilerimi sunuyorum...

anima kasım ayı itibariyle her cuma kadıköy roll in' de.
ayrıca her salı mojo devam etmekte...

-roll in yeni bir mekan. (eski karate, eski ekinox dersek adres anlaşılır umarım?)

ekin turuncu kocaman kafasıyla türkiyenin en ii davulcularından biri olmak üzere...hatta olduu bile söylenebilir...

dün izledim anima yı bronx da ,ve yine beğendim.sonuna kadar kalamadık ama süper çalıp süper söylediler.
ceylaaaaaaaaaaaan müthişsin ne diyim!!!
albümü bekliyorum heyecanla....

Geri