Hope To Find (Progressive Rock/Metal) - Eskişehir

L

lachrymal

2003 yılında Zafer (Gitarlar) ve Seçkin (Gitarlar) tarafından progressive rock tarzında müzik yapan bir grup olarak kuruldu. Ardından gruba Muzaffer'in (Keyboard) katılması ile grubun kemik kadrosu oluşmuş oldu.
14 Mayıs 2006'da enstrumental klasik müzik tabanlı ilk kayıtları Dance Of The Flowers'ı tamamladılar. Bu kaydı www.hopetofind.info adresinden indirerek dinleyebilirsiniz.
 
Eskişehir'de kurulmuş bir progresif rock/metal topluluğudur. kadrosunda gitarlarda ve vokalde zafer yüksel, diğer gitarda seçkin can koyuncu, klavyede alper dağalp, davulda orkun şen, basta da erdem korkmaz'dan oluşan kadrosuyla hope to find kendi adlarını taşıyan ilk demosu ile piyasaya güçlü bir şekilde girmek istiyor. satış amacıyla kaydedilmeyen demo yılbaşından önce hazır hale gelecek ve grubun karar verdiği bir politika izlenerek dinleyiciye sunulacaktır. dream theater, pain of salvation gibi grupların yanında pink floyd ve caz'dan da etkilenimlerle müzik yapan bu topluluğun bu demosu ülkemiz progresif müziği için iyi bir örnek teşkil ediyor. grubun hedefleri arasında ise doğru dinleyiciye ulaşmak, konserler vermek ve albüm için de iyi bir prodüktörle çalışmak var. grubun şarkıları ise bir süre sonra myspace'den de dinlenebilecek ve kayıpsız formatta da indirebilinecek.

zafer yüksel - gitar, vokal
seçkin can koyuncu - gitar
orkun şen - davul
alper dağalp - klavye
erdem korkmaz - bas

*grup 20 aralık 2009 tarihinde eskişehir 6.45 cafe & bar'da demo tanıtım gecesinde yer alacaktır.


http://www.youtube.com/watch?v=6GD2kkPHVNg
www.myspace.com/hopetofind
 
Z

zafush

Grubun şu anki kadrosu :

Mert ERDEM : Vokal
Zafer YÜKSEL : Gitar & Geri vokal
Alper DAÐALP : Klavye
Erdem Korkmaz : Bas Gitar
Orkun ŞEN : Davul
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler