The Illusionist / Sihirbaz

Yönetmen: Neil Burger
Oyuncular:Edward Norton , Paul Giamatti, Jessica Biel...
Tür: Fantastik / Dram

Filmin kurgusunu sihirbazlıkla gizleyen ve bu kurgunun filmin ismini çok iyi taşıdığı, tavsiye edebileceğim güzel bir film...

edvard abi zaten herzamanki gibi harika ama bu filde poul giamatti ve rufus sewell'i hiç gözardı etmemek gerek! özellikle rufus çok daha hoşuma gitti çok saglamdı!

ruhastasi demiş ki:
en azından oraya kadar çözmüşsün..millet portakal ağacına taktı..ya tamam altta mekanizma varda peki ya portakal? diyen tiplerle muhattap oldum ben :D

Ya ben de taktım oraya hakkaten portakal nası büyüdü??
Gerçi oraya gelene kadar çok şey var çözemediğim ;ama onu güya açıklıyo ya defter; ondan açıklanmış şeyi aslında açıklamamış olmalarına taktım :D

Ama başarılı bi filmdi hatta şu ara vizyondakilerle kıyaslayınca tek gidilesi film...

Basit bi aşk hikayesi üzerine kurulu bi film zannettim ilk başta,film ilerledikçe ilerledi ve verdiğim paraya acır gibi oldum.Ancak filmin sonu herkes gibi beni de dumur etti.Filmin kurgusu muhteşem.Mutlaka izlenmeli diye düşünüyorum.

Yönetici Uyarısı: Mesaj silinmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz ve yazım kurallarına özen gösteriniz.

edward norton manyağı biri olarak izledim ama herşeyiyle harika bir film paul giamatti her zamanki gibi yine çok ii her türlü izlenmesi gereken bir film sonunu anlamış olmama rağmen yine de dumur bi şekilde çıkıo insan filmden tavsiye ederim süratle

Geri