Lamba Önerisi

Şu an için sonuçlar:
- Electro Harmonix 12AX7 EH veya Tung sol 12AX7
- SOVTEK EL84/6BQ5 veya Reflektor 6P14P NOS
ve Tung-sol ve Reflektor biraz daha muhtemel duruyor. İlanınıza baktım modellerin hepsi yazılı listenizde. Eğer bunlara erişim probleminiz yoksa sizinle alışveriş yapabiliriz @izzzyy :)

Alışveriş deme gözünü seveyim :D Piyasadan bir tık daha ucuz biryer buldum, hem daha fazla alıp indirim yakalamak hemde forumdaki arkadaşlara yardım amacı ile isteyeni listeye ekliyorum gelirken getiricem. Dilersen bir iki lamba getiririm senin içinde hiç sorun değil, Ankara' ya gelmeyeceğim fakat kargolarım, zaten Türkiye' de çok vaktim oluyor.

Alışveriş deme gözünü seveyim :D Piyasadan bir tık daha ucuz biryer buldum, hem daha fazla alıp indirim yakalamak hemde forumdaki arkadaşlara yardım amacı ile isteyeni listeye ekliyorum gelirken getiricem. Dilersen bir iki lamba getiririm senin içinde hiç sorun değil, Ankara' ya gelmeyeceğim fakat kargolarım, zaten Türkiye' de çok vaktim oluyor.

Döktür döktür, yapışacağım yakana yakında! Ben sana Oosmannlıca öğreteceğim, sen de bana bias ve big bulblar üzerine ders vereceksin :vulcan:

ant.GIF

Geri