Signblast - Southern Metal (Ankara)

Signblast 2006 yazında kuruldu. Tür olarak Southern Metal tarzında bestelerle işe koyulduk. Şu anda provalarda besteler üzerinde yoğunlaşıyoruz. Yakında konserlerde görünmeye başlarız diye düşünüyorum. Müzikal geçmişi eskiye dayanan elemanları ile Signblast yakında yeryüzüne çıkacak.

Selam Beyler hayırlı olsun eminim Evren iii bi kadro ile işe koyulmuşsundur tekrar. En yakın zamanda dinlemek dileğiyle.........
BLACK TOOTH grubu olarak başarılar dileriz yolunuzda.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
İlgisini eksik etmeyen dostlara teşekkürler, saygılar.

Şu anda ev çalışmaları sırasında kaydettiğim gitar - davul taslakları haricinde elle tutulur bir kayıt yok. Ama Stüdyo Zoo bu aralar bestelerin doğuşuna tanık olmakta...

En kısa zamanda yeryüzündeyiz...

huuu yeahhs !! evren abi artık kadro tamam.besteler yavaş yavaş....no grow up no grow up nidaları kulağımda hala.başarılar sana yeni tarzınla ve yeni aletinle.umarım herşey gönlünüzce olur

Chrome Story 2006 yazında kuruldu

arkadaşlar merhaba, ben emrah. old school tayfası yeniden birarada. çalışmalar umulduğundan daha verimli ve gaz bir vaziyette devam etmekte. en kısa zamanda sahne kimliğimizle görüşmek üzere...

Sign Blast - vocal

SELAM ARKADASLAR BEN MURAT. GURUBUMUZ HAYIRLI OLA EN BOMBA PARCALAR VE SUPER PERFORMANSLA YAKINDA GORUSMEK UZERE..EYWALLAH

TAM GAZ DEVAM

CALISMALARIMIZ TUM HIZIYLA DEVAM EDIYOR.KISA SURE SONRA ORGANIZASYONLARDA BOY GGOSTERIP SAHNELERIN TOZUNU ATTIRMAYA BASLICAZ.KISA SURE SONRA GORUSMEK UZERE .HERKESE SELAMLAR.EYWALLAH

ewwet sonunda aranızdaim
bu grubun dawullarını döwen insan olarak bişeler yazmanın wakti gelmişti
besteler son sürat dewam edio
6 beste gitarda bitmiş durumda
4tanesi full bitti
bestelerde herşeyi bulmak mümkün melodi açısından
basslarımızda gayet saalam
hatta bi hardcore için çok salam
dawulcuda çalio işte az çok bişeler
elinden geleni yapio
yakında daha ii şeeler yazıcak
herkeşler beklesin we bu grubun türk metal müziindeki boşluu doldurcaaanı görsün
herkese şimdiden tşk
herkesin desteini beklioruz.......................

dawul demiş ki:
ewwet sonunda aranızdaim
bu grubun dawullarını döwen insan olarak bişeler yazmanın wakti gelmişti
besteler son sürat dewam edio
6 beste gitarda bitmiş durumda
4tanesi full bitti
bestelerde herşeyi bulmak mümkün melodi açısından
basslarımızda gayet saalam
hatta bi hardcore için çok salam
dawulcuda çalio işte az çok bişeler
elinden geleni yapio
çok alçak gönüllüsün türker :) hatta mütevaziligi abatmışsın ! türker gibi (hayatının her anında davul ve çeşitli enstrüman melodileri çıkararak yaşayan bi insan :LOL: ) bi davulcuyla çalıştıgınız için hem siz hemde ilerde sizi dinleyecek insanlar çok şanslı çalışmalarınızı merakla beklioruuzzzz :!:

Önemli bir gelişmeyi duyurmak istiyorum:

Ankaranın devlerinden Bülent Güngör Chrome Story davulunun başına geçti.

Seyreyleyin cümbüşü şimdi....

Geri