Dip Musichall Amatör Grup Konserleri

Dip bar gerçekten güzel bi mekan 2 kez çalmıştık orda umarım yeniden çalarız.Mekan güzel bir rock bar gibi değil çok temiz :) Organizasyon güzele benziyo bence bi kez olsa bile herkes orda sahne almalı barker kardeşim uygun görürse tekrar çkmak isteriz bizde :) Görüşmek üzere başarılar...

Len Onursal ne adamsın, yakında bizim evi işletmesini alıp orda konser verdirtecek :LOL: Şaka bir yana konserlerin Cumartesi olacak olması çok güzel olmuş, talebi baya artıracaktır bu.

Arkadaşlar konserler çok iyi ve çok eylenceli geçiyor...7 Ekim Cumartesi genç arkadaşların Punk konseri var.Sonraki haftalarda hazır sayılır...

Herkes katılabilir, konser verebilir ve izleyebilir...
Başvurular önemle dikkate alınacaktır!...

Saygılar...
[email protected]

Not:Organizasyon, parti, konser vs. rezervasyonlar yapmaktayız...

Evet arkadaşlar çoğu organizatör gibi sadece işi para kısmına bakmayan organizasyonlar yapıyolar her konuda ellerinden geleni yapıyolar ve iyide yapıyorlar.

Biz Nokta olarak bulunduk gayet memnun kaldık teşekkürler sniff organizasyon :)

valla dip benim çıkmaktan haz aldığım nadir mekanlardan biri gerek personali olsun gerek organşzasyon sahibi(ben snifde çıktım sadece ;)) gayet başarılı valla hekese tavsiye ederim davul olarakta çok güzel sedim davulu

Uğraşlarını takdir ediyorum , 1-2 yıl ilerideki düşüncelerin de umarım gerçekleşir bak buraya yazıyorum :)
Başarılar Onursal

bizim gibi gerçekten amatör diyebilceğiniz gruplara şans tanıyan dip gibi nadide sahnelere çıkartan organizasyon gerçekten amatör müziğe özellikle

türkpunk ın ankarada yeniden şahlanmasında gerek 7sindeki gerekse kışın olacak organizasyonlarla büyük katkıda bulunan onursal a çok teşekkür ediyoruz...bizim hala birarada olmamızı sağlayan insan...:Dcok konustum sustum...

öyle olur

destek konseri olacaksa, giriş 1 bira parası olur; içerde de 1 bira verilir. organizasyonları yaptık; herkesi dediğine rağmen para kazanıldığını biliyorum; çünkü kazandım; onları da gelen gruplara dağıttım. hatta direk rakam verelim; en son dummy konserinde(cemiyet/dengesizherifler/ömrümparklardageçti vs.) bilet 7 liraydı 112 giriş oldu; bira 3.5 liraydı; mekan girişten bir bira parası alıyor; içerde de buna karşılık bir bira veriyordu. hesabımızı tam yaparsak; bana 392 lira kaldı büyük bir kısmını cemiyete verdim; a3 ve a2(böyle bişey varsa? a3ün iki katı işte) olaraktan deliler gibi 200ün üzerinde afiş bastırmıştım(bu sayı amatör konser için gayet yeterlidir; yılbaşı programında 700 afiş yaptırdık da, hala elimizde duruyor yarısı) bu afişlerin fiyatı 60 lira tuttu. bastırdığım yerde fotokopi ve özalit fiyatları değişmedi. adresi de veriyorum; güvenlik caddesinin üst tarafında, overall'u azbiraz geçince sağ tarafta büyükçe bir kırtasiye-baskı merkezi. a3 yüzbin lira çokça bastırırsanız indirim yaparlar. 90 cm çapında baskının da metresi 1 lira. gayet uygun fiyatlar. organizatör işini yapsın; tamam. ama hayır işi yapıyor kılıfına sokmasın bunu, en azından belli bir yerle anlaşıp, zil ve amfi kiralasın artan parayla da; malzemesi tam olmayan gruplara o zaman destek olsun.
BUNUN HARİCİNDE; SAYIN AMATÖR GRUPLAR; PARA KAZANMA AMACINIZ YOKSA; VE KENDİ MALZEMELERİNİZ VARSA; BU ORGANİZASYONLARI KAPISINDAN GİRDİÐİNİZ HEMEN HER BARDA YAPABİLİRSİNİZ. HATTA BARLARIN MATBAA TARAFINDAN BİRLiKTE İŞ YAPTIKLARI YERLER OLDUÐU İÇİN AFİŞLERİNİZİ DE BASTIRIP, ÜSTELİK KENDİ ÇALIŞANLARINA ASTIRIRLAR ONLARI.

p_Absolution_q demiş ki:
Dip gercekten sesi sistemi olsun sahnesi olsun güzel biyer..
gecen hafta biz vardık ve cidden cok memnunduk organizasyondan. (sniff organizasyon)
tavsiye ederim

Beğendiniz için çok sevindim..Sizde çok iyi bi performans sergilediniz elinize sağlık...Emeklerinizden dolayı çok teşekkür ederim.

zorknemesis demiş ki:
Evet arkadaşlar çoğu organizatör gibi sadece işi para kısmına bakmayan organizasyonlar yapıyolar her konuda ellerinden geleni yapıyolar ve iyide yapıyorlar.

Biz Nokta olarak bulunduk gayet memnun kaldık teşekkürler sniff organizasyon :D

Elimden geleni yaptım valla sizde gördünüz ne kadar işin sorumluluğun bende olduğunu umarım iyi yapmayı başarabildik..Size de anlayışınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim...Başarılar...

soloist demiş ki:
Onursal mı?..Sağlam insan...İyiki var diyebileceğim insanların arasında...

Teşekkürler Levent asıl sen(siz) iyiki var diyebileceğim insanlardansınız.Bütün destek ve yardımlarınız ilginiz için çok teşekkür ederim...

NuMetalFan demiş ki:
14 Ekim Cumartsi HeXa orda :) Dimi Onursal :LOL:

Arkadaşlar lütfen konser duyurularınızı bu forumda değil kendi forumunuzda veriniz...

anarki87 demiş ki:
valla Dip benim çıkmaktan haz aldığım nadir mekanlardan biri gerek personali olsun gerek organşzasyon sahibi(ben snifde çıktım sadece ) gayet başarılı valla hekese tavsiye ederim davul olarakta çok güzel sedim davulu

Güzel yorumun için teşekkür ederim Erman umarım memnun kalmışsındır.. :) Görüşürüz..

dengesizpunk demiş ki:
bizim gibi gerçekten amatör diyebilceğiniz gruplara şans tanıyan Dip gibi nadide sahnelere çıkartan organizasyon gerçekten amatör müziğe özellikle

türkpunk ın ankarada yeniden şahlanmasında gerek 7sindeki gerekse kışın olacak organizasyonlarla büyük katkıda bulunan onursal a çok teşekkür ediyoruz...bizim hala birarada olmamızı sağlayan insan...:Dcok konustum sustum...

Ben teşekkür ederim Can seviyorum da yapıyorum...Senide yeni projelerde görmek istiyorum artık ;) Başarılar dilerim sizede ayrıca... Görüşmek üzere...

Arkadaşlar isimlerini sayamacağım kadar çok olan çok temiz ve sağlam insanlara emeklerinden, yardım ve desteklerinden, hoşgörülü ve anlayışlı olmalarından dolayı çok teşekkür ederim...

Saygılar...
Onursal Tuncer

Açıkcası Onursal Kardeşimin Yaptığı Tüm Organizasyonları Her Zaman Tebrik Ederek Karşılamışımdır ...

Umuyorum İstediğin Kariyer Ve Başarıya Ulaşırsın...
Ben O Potansiyeli Hatırlarsın Ki İlk Organizasyonlarında Dile Getirmiştim ;)
Hayatında Başarılar Canım Kardeşim...
Her Zaman İstediğini Sorabilirsin Ve Her Türlü Yardımı Yapabilirim...
Bol Kazançlı Günler Onursalcım... :twisted:

Re: öyle olur

buggleyeyes demiş ki:
destek konseri olacaksa, giriş 1 bira parası olur; içerde de 1 bira verilir. organizasyonları yaptık; herkesi dediğine rağmen para kazanıldığını biliyorum; çünkü kazandım; onları da gelen gruplara dağıttım. hatta direk rakam verelim; en son dummy konserinde(cemiyet/dengesizherifler/ömrümparklardageçti vs.) bilet 7 liraydı 112 giriş oldu; bira 3.5 liraydı; mekan girişten bir bira parası alıyor; içerde de buna karşılık bir bira veriyordu. hesabımızı tam yaparsak; bana 392 lira kaldı büyük bir kısmını cemiyete verdim; a3 ve a2(böyle bişey varsa? a3ün iki katı işte) olaraktan deliler gibi 200ün üzerinde afiş bastırmıştım(bu sayı amatör konser için gayet yeterlidir; yılbaşı programında 700 afiş yaptırdık da, hala elimizde duruyor yarısı) bu afişlerin fiyatı 60 lira tuttu. bastırdığım yerde fotokopi ve özalit fiyatları değişmedi. adresi de veriyorum; güvenlik caddesinin üst tarafında, overall'u azbiraz geçince sağ tarafta büyükçe bir kırtasiye-baskı merkezi. a3 yüzbin lira çokça bastırırsanız indirim yaparlar. 90 cm çapında baskının da metresi 1 lira. gayet uygun fiyatlar. organizatör işini yapsın; tamam. ama hayır işi yapıyor kılıfına sokmasın bunu, en azından belli bir yerle anlaşıp, zil ve amfi kiralasın artan parayla da; malzemesi tam olmayan gruplara o zaman destek olsun.
BUNUN HARİCİNDE; SAYIN AMATÖR GRUPLAR; PARA KAZANMA AMACINIZ YOKSA; VE KENDİ MALZEMELERİNİZ VARSA; BU ORGANİZASYONLARI KAPISINDAN GİRDİÐİNİZ HEMEN HER BARDA YAPABİLİRSİNİZ. HATTA BARLARIN MATBAA TARAFINDAN BİRLiKTE İŞ YAPTIKLARI YERLER OLDUÐU İÇİN AFİŞLERİNİZİ DE BASTIRIP, ÜSTELİK KENDİ ÇALIŞANLARINA ASTIRIRLAR ONLARI.

kerem abi bunu bu başlıkta sarf etmenin manasını çakmış değilim...
onursal ın yaptığı org.ların hepsinde bulundum emin ol herkesin emeğinin karşılığını veriyor bişekilde...

Onursal'ın organizasyonlarının önünde her zaman saygıyla eğilmişimdirki kendisi amatör müziğe müzisyene ölümüne değer veren bnmde çok sevdiğim bir kardeşimdir.geleceğin parlak,yolun açık olsun Onursal'cım.....

böyle olur

buggleyeyes demiş ki:

Selam...
Öncelikle sana bi tavsiyem olucak yaşca büyük olabilirsin yanlış anlamazsan sevinirm..
Şimdi öncelikle birşey hakkında yorum yapmadan önce biraz bilgi, araştırma lazım...Ben genelde programda yer alan gruplara elimden gelen yardımı yapmaya çalışıyorum çünkü emeğin nedemek olduğnu çok iyi biliyorum.Ekipman eksik olan konser yok anlaşmalı yerimde var tavsiyen için sağol...Az çok biliyorum işi.Para konusuna gelince...Girişler 7,5ytl + 1 bira-kola vs. 18 yaş sınırı yok bu böyle olmak zorunda olduğu için bu şekilde.Madem sen fiyat verdin bende vereyim. 7,5 ytl nin 2,5ytl si bana kalıyor...Ben yinede her konserde girişte kapıda bileti ben kesiyorsam gelenleri bi şekilde alıyorum...Kİ ŞİMDİYE KADAR 3 KONSERDE DE EN AŞŞA 30-35 KİŞİNİN giriş paralarının eksiklerini ben tamamladım ayrıca kapıya gelenleri hiç geri döndürmedim 5 kişiden 3 kişi parası aldım 3 kişiden 1 kişi aldım 7 kişiden 2 kişi aldım vs.vs. Mekanda pogoda sandalyeler masalar vs. bi ton şey kırılıyor bunların hepsi benim cebimden çıkıyor.Tuvalette pisuvar kırılıyor ben ödüyorum ses sistemi vs. herhangi bir zararı ben ödüyorum..Benim ordaki halimi emeğimi gören insanlar konuşsa belki derdimi biraz olsun anlatabilirdim.Neyse bu konu geniş bi konu tabi umarım yanlış bişey sölemedim... Ö.m dan cvp atarsanız sevinirim..

Saygılar...

Selamlar ben Onursalın if-dip-andac organizasyonlarında bulundum ve hiç bir zaman memnuniyetsizlik yaşamadım.Her zaman emeğimizin karşılığını aldık bence sen önce biraz araştır organizasyonları sonra yorumunu daha bilgili yaparsın...

Onursal sen olmasan dip de olmaz... Ama o adam oldukça ve ses sisteminin gain ini kıstıkça orası beni sarmaz... Üst komşulardan korkuyo orası...
Neyse...Oldukça eğleniyoruz orda o adama rağmen...

Geri