Coupling

İsrailli hatunun olduğu Shadaim bölümü dün tekrar yayınlandı koptum,üç dört kere izledim hala gülüyorum.Jeff'in hatuna bakışları öldürdü beni.Bu herif olmadan dizi eskisi gibi olmayacak,eski tadı vermez.Ayrıca tuvalet bölümü de çok sağlamdı.

ben beğendim çocuk mocuk olayına girince zıçarlar dedim ama züper...
ama keşke jeff olsa demiyor değilim tabiki.
oliver karakteri o kadar itici gelemdi ama nerde o jeffin teorileri ehueaea :D

Son bölüm diye izledim bu susanın doğum yaptığı bölümü meğersem yeni bölümler de çekiceklermiş:))
Neyse iyi oldu . Ne zaman gösterirler Türkiye'de bilinmez.
Artık indirip indirip izliycezz

gerçektende coupling müthiş bir televizyonculuk olayı..steven moffat'ı tebrik ediyorum.. 15eylül gecesinide merakla bekliyorum gerçi jeff çıktı ama yerine giren oliver adlı karakterde oldukça başarılıymış..herşeye rağmen, jeff'in olmayışına rağmen yine yeni yeniden coupling'i izleyecek olmak çok güzel

a saturday night ........... kısa film................

Jeff in de dahil olduğu film

Jeff in dahil olduğu kareden itibaren kopardı....

indiren varsa lütfen haber versin.......

jeff'in trendeki kızı tavladığı bölüm neydi yaaa.....yada doğum gününde striptiz annesinin ve babasının önünde...saymakla bitmez...harbi özlücezzz...yeri dolmaz

Jeff'siz olmadığını da görmüş olduk bu bölümde. Oliver'ın sürekli salak salak etrafa bakışı hiç hoşuma gitmedi. Bir de bana sanki Susan'la Jane'in öpüşmesi sanki Jeff'in yokluğunu gidermek için geldi ama neyse. Jeff'i geri istiyoruz!:twisted:

Geri