Geçmişe Otostop (kısa film)

Filmi nasıl buldunuz?

• daha iyi olabilirmiş

Oylar: 0 0.0%
  • idare eder

• vasat

• Toplam oy veren
    644
Valla gerçekten konu bütünlüğü,çekimi ve de müzik yapımı olsun çok başarılı bir proje olmuş.Projelirinizin devamını dilerim.Ne kadar emek verildiğini izledikten sonra zaten anlıyacaksınız.

çok başarılar..özellikle bi kaç sahnede çok korktum(otostopcunun gözlerini fal taşı gibi 8O açtığı bütün sahneler :D ).özenle çekilmiş bu kısa filmin en beğendiğim kısmı ise gorkyeah in yapmış olduğu müzikler..
devamını bekliyoruz..
başarılar ;)

emek verildigi belli,umarim ileride daha iyi projeler cikarirsiniz. söför arkadasin oyunculugunu begenmedim,yani daha dogrusu biraz tutuk gibi...yinede basarilar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
jojo_ba demiş ki:
emek verildigi belli,umarim ileride daha iyi projeler cikarirsiniz. söför arkadasin oyunculugunu begenmedim,yani daha dogrusu biraz tutuk gibi...yinede basarilar.

teşekkürler izlediğin ve yorumda bulunduğun için..
elimizde oyuncu konusunda sınırlı seçenek olduğu için böyle oldu.
eleştiriler sayesinde hatalarımız görmeye çalışıyoruz.bundan sonraki projemizin daha başarılı olması için çalışıyoruz.tekrar sağol

izledim gayet güzel. müzikleri yapan görkem aş sen oluyorsun galiba, aynı zaman da 2. şöfor. ben beğendim konuyu da oyunculuğunuzu da. müzikler de çok güzel. besteler sana mı ait?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
wild_child demiş ki:
izledim gayet güzel. müzikleri yapan görkem aş sen oluyorsun galiba, aynı zaman da 2. şöfor. ben beğendim konuyu da oyunculuğunuzu da. müzikler de çok güzel. besteler sana mı ait?

öncelikle teşekkürler izlediğin ve yorumda bulunduğun için.evet o kişi ben oluyorum ve filmde duyduğun bütün müzik ve efektler bana ait.beğendiğin için de ayrıyetten çok sevindim :)

çok güzel olmuş kendi adıma çok beğendim...vizyona girmiş saçma türk korku filmlerinden daha çok ışık veriyo..başarılarınızın devamını dilerim..bırakmayın bu işin peşini :)

cok basarılı olmus ellerinize saglık,eger ilk filminizse bence mutlaka devamını getirin cunku daha ilk filmden boyle bisey cıkarmak gercekten buyuk basarı!!oynayan tum arkadasları ayrı ayrı tebrik ederim..ayrıca oynayan birininde anca bu adamları bulabildik demesi pek hos olmamıs:S tekrar tebrikler ellerinize saglık

indirmekle uğraşamam şimdi diyenler için filmi YouTube'a koyduk..izlemek isteyenler "Geçmişe Otostop" şeklinde aratabilirler..
saygılar

görkem aga ben bu filmi indir5miştim geçen gün gözüme takıldı tekrar bi izliyeyim dedim.çok başarılı olmuş.aynı bende çekmek istiyorum bu tarzda bi film.gerekli olanlar nedir?ve kadar a mal oldu bu sana?ayrıca montajı hangi programlarla yaptığında önemli :)
tşk.ler şimdiden

Geri