Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Köprüyü bende değiştirmeyi düşünmüştüm ilk sx'imde fakat 2 yıl içinde çok anormal bir durumda yaşamayınca hiç elleşmemeyi tercih ettim. Tunerlar falan tamamdır. Sadece sap ve gövdeyi bağlayan vidaları iyice sık, 0.10'un altında tel kullanma gayet verimli kullanırsın. Bu arada elimdeki beyaz toplama stratta 57-62 seti var, hangisi olduğunu bilmeden peş peşe dinleyip sx in orjinal manyetiklerini daha çok beğenen birkaç kişi oldu. Bu durum ruhumda resmen tahribat yarattı :)

Köprüyü bende değiştirmeyi düşünmüştüm ilk sx'imde fakat 2 yıl içinde çok anormal bir durumda yaşamayınca hiç elleşmemeyi tercih ettim. Tunerlar falan tamamdır. Sadece sap ve gövdeyi bağlayan vidaları iyice sık, 0.10'un altında tel kullanma gayet verimli kullanırsın. Bu arada elimdeki beyaz toplama stratta 57-62 seti var, hangisi olduğunu bilmeden peş peşe dinleyip sx in orjinal manyetiklerini daha çok beğenen birkaç kişi oldu. Bu durum ruhumda resmen tahribat yarattı :)

0.11 taktırmayı düşünüyorum ilk fırsatta. Bir kaç aydır Nighthawk sayesinde 0.12 ile boğuştuktan sonra 0.9 artık çok cılız geliyor.

Sonunda rosewood strat fantezimizi tatmin edecek ucuz bir alet bulduk. Fotoğraf makinem kardeşimde, telefonla çektim. Bu yüzden rengi tam yansımadı. Aslında daha koyu, mavi yeşil bir rengi var.

Huzurlarınızda Sultan I. SX SST62:

Foto11F0raf1057_zps7ad48dc6.jpg
Hakan abi hayırlı olsun. Gayet güzel duruyor. Bunun üstünde ne güzel oynanır şimdi... Şimdiden söylim 57 pickups'lar yakşır buna ;)

Eyvallah, bu arada strat pesine dustum bende, stratin tadi bir baska ya ama humbuckersiz da yasayacak adam degilim en iyisi sx veya jay turser bakalim, su jackson satilsin bakicaz ;)

Geri