Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Uzun zaman sonra tekrardan bi yüzümü Music Man’lere döndüm. Geçmişteki deneyimlerim pek cici değildi. Denedim baktım, içime sindi, attım hafızaya, aldım.

MusicMan JP-15 Cerulean Paradise Blue

Ömürlük flame maple ihtiyacımı karşıladı bu bombacı mülayim.
Şahane duruyor, Uzaktan çok güzel görünüyorlar ama hiç görüp çalma fırsatım olmadı. Sadece duvara asıp izlemek için bile çok güzel ama bence.

Bu en sevdiğim kızım(Gibson SG Tribute), Allah'tan hanım kıskanmıyor... 😜🤘🎶🍻

Dosyalar

• IMG_20230511_203741.jpg
    IMG_20230511_203741.jpg
    494.6 KB · Gösterim: 207
Bir Kızılderili atasözü der ki: Arkayı dörtleyin!
Hepsi çiçek, ama benim tercihim Ibanez Jpm. Bir de şöyle custom üretim, abanoz klavye+necktru, headstuck ve gitarın arkası da komple gövde ile aynı desen ve renkte de olursa 😍 Petrucci müziği bırakacakmış...
Yapmayın arkadaşlar, getirmeyin gaza.
Her seferinde gitar alırken bu son diyorum. Azaltmaya gitmek için iki tane sattım geçenlerde, yerine 3 tane geldi 🤔
V sevmeyen adama V kasa aldırdı kahne felek

Son düzenleme:
Bir Kızılderili atasözü der ki: Arkayı dörtleyin!
Hepsi çiçek, ama benim tercihim Ibanez Jpm. Bir de şöyle custom üretim abanoz klavye+necktru, headstuck ve gitarın arkası da komple gövde ile aynı desen ve renkte de olursa 😍 Petrucci müziği bırakacakmış

vallaha abi JPm’nin şurası da şöyle olsa dediğim her şeyi ekledin. Modern’ler bi yana, mystic dream bir yana, JPM’deki mojo başka şeyde yok. Case’in içindeki koku bile farklı :)

ah bi de clean ses verse...tam tek amfi yapmalik... Su 6505+ evde calabildigim en saglam gain karakterli amfi olabilir, ya da zirveye oynar diyeyim. Ama o nasil 1x12 kombo kardesim ya, hem kocaman hem de esek olusu gibi agir.. 112 thunder cocuk gibi kalmis...

Geri