Fender Stratocaster 40th Anniversary hakkında

Herkese selam. belirttiğim gitara ait bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. böyle bir gitar var ve fiyatı 950$ malesef fiyatlar hakkında bilgim yok. acaba edermi veya başka bilgisi olan arkadaş varmı. yardım ederseniz sevinirm...
stratarfield%20019.jpg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
evet ebay,dan buldum. ordaki bilgilere göre gitar modifiye edilmiş gözüküyor ama doğruluğunu tespit etmek zor. ayrıca gitarın klavyesinde Made in U.S.A yazıyo ama doğrumudur bilemiyorum :LOL:

40.yıl serisi MIM strat yok. Gitar MIA. Buralarda da '94-'95 yıllarında bir sürü vardı bunlardan. Saptaki logo hariç diğer US Standard'lardan ekstra bir özelliği yok.

Satıcının da belirttiği gibi köprü, elektroniler,burgular vs. değişmiş. Orijinalleri de yanında verdiğinden sorun yok ve bence fiyat iyi.

Tamam da bence denemedigin gitarı almak gibi bir hata yapma gitarda hiç tahmin edemeyecegin sorunlar çıkabilir.Fiyat cazip olabilir ama bence fiyatına kanma.Deneyebileceğin bir gitar al.

Amerikada bir arkadaşım var. Az çok gitar çalmayı da bilir de teknik olarak pek bilgisi yoktur. Gitarı tabiiki deniycek, belki bir ustaya da gösterir karşı taraf izin verirse ama ben bi ön araştırma yapmak istedim. Bilgileriniz için teşekkürler. Ayrıca o fiyat çerçevesinde bir gitar bulma olasılığım varmıdır tr.de 1100, 1200 dolar civarı beyaz tercihen ve maple klavye. Türkiyedeki biçok ikinci el strat bundan bayaa bi pahalı çünkü

meksika standart strat alabilirsin mesela.Eğer american istiyorum dersen,sana gözüm kapalı highway one stratocaster önerebilirim,bende de highway 3-color sunburst,maple klavye var ve standart americanları aratmıyor,istersen bir dene,araştır.Ayrıca squier deluxe stratlar var bir çok meksika strattan iyi olanlarını gördüm,denedim.Ayrıca biraz daha para ekleyip gibson les paul standart alabilirsin.Ayrıca bu tarzda gitar arıyorsan epiphone seni belki kesebilir,fiyatı da uygundur.Ama sana tavsiyem american bir stratı çalman,o zaman aklında hiçbir seçenek kalmayacak...

96 model USA gibson standartım var. gitarımdan inanılmaz keyf alıyorum ama bi ark.da usa strat plus denemiştim çoook hoşuma gitmişti, onun için arıyorum ama 1500 dolar da vermek istemiyorum ikinci el bir gitara, en fazla 1000-1200 oda taş çatlasa yani. ben birazda şekilciyimdir, tercihim beyaz ve maple klavyedir ki görüntü olarak çok hoşuma gidiyor :) . yardımın için teşekkürler

Geri