Onyedisantim(Punkrock,Post Hardcore) - İskenderun

Herkez yapacagı müzigi iyi bilir diye düsünüyorum d.... gecmesi veya gecmemesi ne seni ne beni ilgilendirir.Tarzlarını okudunmu bilmem ama ''Punk rock '' Punk serseri demek.Punk müzigide serseri müzigi oluyor.Dogal olarak hızlı bir giris yapmana gerek yok saygı duyman yeterli simdilik.

Arkadaslar isminiz süper.Punk rock adına biseyler yapılınca cok mutlu oluyorum.Heleki iskenderunda.İnsallah bir iskenderun punk konserinde birlikde sahneye cıkarız ''Tansiyon 12,8''

Benim bir sorum var; kafa hariç mi yoksa dahil mi :twisted:
Bi de şu aklıma takıldı :arrow: 19+18+17+16:4 = 58 değil midir? Sanırım doğrusu şu :arrow: (19+18+17+16) : 4 =
Onun da cevabı 17 değil 17,5 :roll:
...ve evet işim gücüm yok bununla uğraşıyorum :D
Türkiye ortalamasının oldukça üstünde işler çıkaracağınıza inanıyorum :twisted: başarılar...

wastelander demiş ki:
Bi de şu aklıma takıldı :arrow: 19+18+17+16:4 = 58 değil midir? Sanırım doğrusu şu :arrow: (19+18+17+16) : 4 =
Türkiye ortalamasının oldukça üstünde işler çıkaracağınıza inanıyorum :twisted: başarılar...

Helal :D

wastelander demiş ki:

ya eyvallahta =) işlem yanlış biliyorum napalım abi :D senin gibi birini düşünmedik valla..gerçekler bu yani grubun adı onyedinoktabeşsantim mi olaydı ? eyv =o)

Hepinizin teker teker ikişer santim yalan söylediğinizi varsayarsak asıl adınızın (17+16+15+14):4 = 15 olması gerektiğini düşünüyorum.. O da ikişerse tabi :) Yurdum insanının zayıf noktasını iyi yakalamışsınız, bu isimle sahnede dursanız bile iş yapacaksınız; sırf bu yüzden tebrik ederim..

MeSSiaH_sic demiş ki:
Hepinizin teker teker ikişer santim yalan söylediğinizi varsayarsak asıl adınızın (17+16+15+14):4 = 15 olması gerektiğini düşünüyorum.. O da ikişerse tabi :) Yurdum insanının zayıf noktasını iyi yakalamışsınız, bu isimle sahnede dursanız bile iş yapacaksınız; sırf bu yüzden tebrik ederim..

O denklemin sonucu 15.5 ediyor, alooo...

:D :D :D

Geri