Onyedisantim(Punkrock,Post Hardcore) - İskenderun

arkadaşlar isim gerçekten süper koptum burada zaten önemli olanda bu akılda kolay kalması çeşitli varyasyonlar geliyor aklıma ama burada söylemeyeceğim ortam gerginleşmesin başarılar arkadaşlar bizim davulcumuzda iskenderunlu organizasyon fln olursa özel mesaj atın her türlü geliriz arkadaşlar

punishedsociety demiş ki:
abi yalan yok ya =) yani yarIm$ar belki o zaten cetvel hatası..neyse abi müzikal açıdan yorum olursa daha seviniriz böyle .)
Tamam hadi orası öyle diyelim; yalnız çok önemli bir sorununuz var: biriniz gruptan ayrılsa onun yerine gelecek adamı nasıl bulacaksınız, isim değiştirmeden? Günün birinde eleman arayanlar bölümünde şöyle bir ilanla mı karşılaşacaz: Onyedisantime davulcu arıyoruz.. Tecrübeli olması ve ortalamamızı bozmaması gereklidir. Lütfen boyutlarınızı ve yanında cetvelle çekilmiş resmini özel mesaj olarak atınız, bizde yalan olmaz da :LOL:

MeSSiaH_sic demiş ki:
punishedsociety demiş ki:
abi yalan yok ya =) yani yarIm$ar belki o zaten cetvel hatası..neyse abi müzikal açıdan yorum olursa daha seviniriz böyle .)
Tamam hadi orası öyle diyelim; yalnız çok önemli bir sorununuz var: biriniz gruptan ayrılsa onun yerine gelecek adamı nasıl bulacaksınız, isim değiştirmeden? Günün birinde eleman arayanlar bölümünde şöyle bir ilanla mı karşılaşacaz: Onyedisantime davulcu arıyoruz.. Tecrübeli olması ve ortalamamızı bozmaması gereklidir. Lütfen boyutlarınızı ve yanında cetvelle çekilmiş resmini özel mesaj olarak atınız, bizde yalan olmaz da :LOL:
senaryo sinerji kurgu her$ey var baba sizde ya (;

Arkadaşlar ne diyeyim cesaretinizden dolayı ( isimden kaynaklanan) tebrik edecektim de ikinci sayfadaki resimleri görünce şok oldum.Bi güzel abdest almanız lazım sizin sdfadf..

Yorumlar icin eyw arkadaslar...walla birisi ayrıldı diyelim yeni gelen elemanıda ayarlicaz bi sekile biliosun binbir cesit büyütme teknikleri var uygulicaz artık...baktık olmuo arada kapatırız biz onu 1 kac cm fire payı bıraktın zaten .)neise sarkıya yorum istiyoruz simdilik bitane ama kısa zamanda yeni demolar gelecek...
Onyedisantim - Bass

beyler bence adamların müziğiyle ilgilenin ve ayrıca herhangi bir eksiklik arıyorsanız bi konser olduğunda gidin canlı olarak izleyinde nası iş yaptıklarını kestirebilin herkes isme takmış durumda boş yorumlar atıyorsunuz punk. müzikle ilgilenmem ama 17cm i severim ismin alay konusu olmasıda beni üzdü daha yapıcı şeylerle çıkın karşımıza.... Saygılar......

Geri