Solus-Ankara

Hayırlı olsun arkadaşlar forumunuz grubunuza başarılar dilerim...Bu arada davulcunuzun Volkan Öktemle bi alakası varmıdır? :) Kolay gelsin...

Saygılar...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlar

1 Aralık Cuma günü akşamüstü saatlerinde (zannediyorum ki 17:40 :D ) bilkent üniversitesi marmara cafede konserimiz var.

çalmayı düşündüğümüz şarkılar

judas priest-braking the law
the offspring-the kids aren't alright
queens of the stone age-go with the flow
arctic monkeys-i bet that you look good on the dance floor
chuck berry-johnny b. goode(geleceğe dönüş soundtrack)
bulutsuzluk özlemi-güneye giderken
placebo-meds
puddle of mud-she fucking hates me
green day-when i come around
solus-düz kontak
solus-find you
-----------------------
La's-there she goes
staind-outside
nirvana-rape me

hepinizi bekliyoruz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
NE ZAMAN : 25 ŞUBAT 16:30
NEREDE : BİZİZ ROCK BAR
KİM : SOLUS
NE : Athena-Korsanlar kralı bazil
Staind-Outside
Queens of the stone age-go with the flow
Arctic Monkeys-I bet that you look good on the dance floor
The Offspring-The kids aren't alright
Judas Priest-Breaking the law
RHCP-Californication
Bulutsuzluk Özlemi-Güneye Giderken
3 doors Down-Kryptonite
Solus-Find you
Solus-Düz Kontak
NASIL : e güzel
NEDEN : kimse bilmiyor

beyler bizizdeki konser cok iiydi basarılarınızın devamını dilerm teknik aksaklıklar yasamanıza ragmen cok iyiydiniz yeni konserleri bekliyoruz tarzınızı koruyun gözüm burda olacak

Dünkü konser gayett iiydi arkadaslar! Ancak solo gitaristiin tonu bolee gruptan bi ayri geldi.. Tonlara biras daa diikkat ederseniz cok daa ii olur bence! rahatsiz ediciydi bazen.. onun disinda icerdeki sound'u bilemiorum ama disariya ne bass nede klavye geldi! Onun disinda gayet ii bi performansti tebrik ederiz Pop-Up adina!

Basarilar..

Ben konserinizin son anlarına yetişebildim ama içeri girdigim anda arkadasıma bu ses grubun sesi mi yoksa cd'den fln mı calınıyor diye sordum baya temiz bi sesti bu acından tebrik ederim.

Bir de grup elemanları bilkentli mi? ben görmedim de hiç birini kampuste yada dikkat etmemişimdir artık farkederim heralde =)

Pop-UpBand demiş ki:
Dünkü konser gayett iiydi arkadaslar! Ancak solo gitaristiin tonu bolee gruptan bi ayri geldi.. Tonlara biras daa diikkat ederseniz cok daa ii olur bence! rahatsiz ediciydi bazen.. onun disinda icerdeki sound'u bilemiorum ama disariya ne bass nede klavye geldi! Onun disinda gayet ii bi performansti tebrik ederiz Pop-Up adina!

Basarilar..

klavye konusunn farkındayız, diğerleri konusunda tepki almamştık. bundan sora dikkat ederiz eğer aynı kanıya varırsak.

teşekkürler

Geri