Shiva

E

earfalas

Shiva; Ersin Çağlayan ( gitar - vokal) , Mehmet Yaranona (gitar ) , Evren Arasıl (davul), Murat Akşay ( bass ) tarafından oluşturulmuştur.
Şu anda albüm kayıt aşamasında olan Shiva ,Nokiasupersound'06 da Pembe adlı şarkıları ile ilk 100 de yer almaktadır .
Kesinlikle başarılı olacaklarını düşündüğüm özgün bir gruptur .
Pembe adlı şarkılarını ; http://rapidshare.de/files/37393922/Shiva_-_Pembe.mp3 linkinden indirebilirsiniz

ayy bayılıyorum yaa.
kargoonline dan sonra şimdide burda kesinlikle hayran kitlesi oluşturacaksnz 8)
dayandığında gel güneşin altınaa....
annem bile ezberledi artık :)
nss de oyda verdim

başarılar nediyimki

Shiva nokiasupersoundda ilk 40 da desteği kesmeyelim. çünkü taklitçi müzik yapmayan nadir gruplardan bunun da yakın bi sürede tamamiyle anlanacağına inanıyorum .

nss de 1. olmasını en çok istediğim grup diyebilirim.pembe çok güzel bir şarkı,ilk 40 için tebrikler arkadaşlar,umarım ilk 10da da görürüz sizleri,başarılar.. ;)

700 kusur grup varken her grubun uzerine tiklayip tarzlarina bakiyordum
hepsi ayniydi genelde ama SHIVA için emo görünce merak ettim dinledim ve acayip sevdim

msn de konustugum arkadaslara gönderdim pembe parçasini
kargoonline da herkese tanittim

shiva yeni birseyler yapiyor ve soundlari inanilmaz guzel

basarilar ve yeni haberleri bekleriz

merhaba, shiva'dan mehmet ben.

başka şarkılarımız tabi ki var ve şuan Taşoda ile albüm kayıtlarıyla uğraşıyoruz.

çok yakında web sitemizi de bitirip daha ayrıntılı bilgiler vereceğiz.

bir iki ay içinde konserlere de başlayacağız.

tüm yazılanlar ve yorumlar için çok teşekkür ederiz. nokiasupersound'daki desteğiniz için de ayrıca teşekkürler.

shiva 16 kasım perşembe günü nokiasupersound performans serisinde indigo'da sahne alacak. 20:00de kapı açılışı. giriş ücretsiz. herkesi bekliyoruz!!

Geri