Nev

kesinlikle çok güzel bi albüm!2.sini büyük bi sabırsızlıkla bekliyorum.en çok sevdiğim şarkı zorun kıvanch mix hali."umut sahili"ninde bende çoook büyük bi anısı var.umut sahilinde bekliyorummmmmm!!!

Çok yetenekli bir arkadaşımızdır. Vokaline zaten diyecek bir şey yok ama bu aralar pek ön plana çıkarmadığı gitaristliğini de umut ederim ki bir gün hepimizle paylaşır. Herkesin bayağı şaşıracağını düşünüyorum. Yolu açık olsun diyorum.

cry demiş ki:
zor 'dan ba$ka $arkisi da mi varmi$ o elemanin? bi $arkisi albumu goturuyor i$te ama guzel parca gercekten.

diğerleride onun kadar güzel..ama asıl o parcayla bilindiği bi gercek..bu arada rock olmadığını herkes biliyor...ama ne biliyim gitarı bile yeter dinlemem için..dinleten bir abi... :)

Birgün gelirde bir an,
Çokça zamanlardan sonra,
Geri dönüp baktığında,
Bilmem anlar mısın?
O senin bir anının, benim ömrüm olduğunu
Ne çok sevildiğini, artık çok geç olduğunu...
ZOR ...

Bir zamanlar teomanın vokalindeydi. Ama severim. Bu parçası çok hoşuma gidiyo nedense...

Belki bilmiyorsunuz ama Nevzat Eric Clapton' u en iyi yorumlayan gitarcilardan biridir. Ayrica yillarca Kivanc ve Tolgay' la birlikte Cool Barda Depeche Mode agirlikli müzik yapmis, 98' li yillara kadar Türkce sarki söylememis bir müzisyendir. Bu nedenle cikardigi albüm benim bir türlü hosuma gidemiyor. Ama Türkiye degil mi? Cizgisinden, müzik anlayisindan ödün vermeyen degerleri, öldükten sonra bagrina basan bir ülke! O yüzden Nevzat' a kizamiyorum.

It' s a long way to the top, if you wanna rock'n roll

tramp demiş ki:
benayevsen demiş ki:
tramp demiş ki:
nevde sanatçıysa bende Dingiltere'nin varisiyim....
üfffff varya kaç tane karnımızı doyuran kişi var? onlara sahib çıkalım bari ya. yapılan emeğe bu kadar acımazısca gitmeyin.

valla nevin konserine gitsem seni görsem o güzel gülümsemen o müzikten daha çook ilgimi çeker........ :roll:
Dün gece konserdeydim.Bol bol gülümsedik :twisted:

hudubet demiş ki:
tramp demiş ki:
benayevsen demiş ki:
tramp demiş ki:
nevde sanatçıysa bende Dingiltere'nin varisiyim....
üfffff varya kaç tane karnımızı doyuran kişi var? onlara sahib çıkalım bari ya. yapılan emeğe bu kadar acımazısca gitmeyin.

valla nevin konserine gitsem seni görsem o güzel gülümsemen o müzikten daha çook ilgimi çeker........ :roll:
Dün gece konserdeydim.Bol bol gülümsedik :twisted:

BENDE..... :LOL: :LOL: :LOL:

Geri