Agile Gitarlar hakkında

ebayde dolaşırken agile marka 7 telli septor adında bi modele rastladım ve baya hoşuma gitti gitar.ayrıca özellikleri baya sağlamdı.hatta linkini buyrun.

http://cgi.ebay.com/Agile-7-String-...oryZ2385QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

bu marka hakkında önceden bilgisi olan veya gitarı kullanmış olan arkadaşların önerileri işime çok yarayacaktır.ayrıca ilanda yazmıyor fakat gitardaki manyetiklerin blaze olduğunu harmony central'dan öğrendim(ne kadar doğru bilmiyorum)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ya yazan dükkan belirtmemiş fakat harmony centraldaki yazılan yorumlarda rastladım.

eğer güvenilecek bi marka ve modelse şiddetle almayı düşünüyorum.sağlam gitara benziyor.promosyon sıkıntısı olabilir ondan duyulmamış olabilir tabi bi fikrim de yok şu an için.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
walla o paraya custom gitar beklemiyorum.
çakma bir gitar gibi de durmuyor üstündeki hardware sağlam gibi.
piyasada satılan dandik endonezya üretimlerden biraz daha ele gelir bi gitar olsa işimi görür gibi herhalde!?

bir modelini gördüm rondomusic.net i incelerken en pahalı modeli sanırım 435$ les pul tarzında çok tatlı bir gitar.üzerinde EMG 81/85 var. 8O şaştım kaldım.bu firmada cort gibi sanırım gitarlarından inanılmaz kaliteli ürünler kullanılıyo.ben amerikaya giden birini bulur bulmaz kesinlikle bunlardan bir tane alacağım.yani eğer beğenmezsem emg leri çıkartır 200$ dan satarım.kasasınada normal mayetikler takar 200 - 250$ dan çok rahat satabiliriz.zarar edeceğimizi sanmıyorum.bir kere birebir les paul kopyası yani her kıvrımı ile beniyor.bir gibson alma şansım yok epi bile alma şansım yok.eğer alabilirsin İnşallah ve iyi çıkarsa kendi KX1F imi ve üzerindeki seymour duncan manyetikleri sayatarım üstüne bana para bile kalır.:D :D :D yada gitarımı satmasam bile üzerindeki seymourları bu agileye takar denerim tadına bakarım emgleri KX1F ime takarım çok çok daha sert bir gitar olur kendisi yani farklı fantaziler yapılılası bir tercih.:D

Geri