Midi ve detayları

Çok önemli bir konuda yardıma ihtiyacım var,

PODxt almak üzereyim ve footswitch için para vermek istemiyorum. PODların, midi giriş çıkışı olan diğer processorlerle uyumlu olarak çalışabildiğini biliyorum. Diğer processorler POD'a bir nevi footswitch olarak işlev sağlayabiliyor Midi sayesinde...

Şimdi gelelim asıl meseleye, ben basit bir midi devresi oluşturup sadece POD'a preset'ini ileri-geri (+-) hareket ettirme sinyali yollamak istiyorum.

İlk soru: Bu mümkün mü?
2. Mümkünse nelere ihtiyacım olacak?
3. Ve ne yapmam gerekiyor?

Not:Bu işi kendim değil babam yapacak -ki kendisi elektronik bilgisi ve deneyimi aşmış bir insandır- o yüzden hiçbir detayı atlamamanız dileğiyle şimdiden teşekkürler...

TC Electronics G-Minor senin işini görür. Ama baktım türkiyede alete 150euro + %18 kdv alıyorlar yuh :! En iyisi CrazyLead in çözümü katlanabilirsen yapımına . Katlanamazsan Behringer FCB1010

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Crazylead çok sağol aradığım şey tam olarak buydu aslında, bu devreyi kurmaya başlayabilirim, ama daha önceside daha basit bir şemaya ihtiyacım var, dediğim gibi sadece ileri-geri komutu...

Skatheist, para verip floorboard almak istemiyorum gereksiz işlevler için bir yığın para vermek yersiz gibi geliyor bana...

Geri