meşale(doom metal)

Durum
Yanıtlara kapalı.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
inanıyorum çünkü bu şarkıların iki elektro klavye bass baterili çalındıgını bilip ve bu şarkılarda benim şu anda kayıtları olmayan iki gitar şeklinde çalınmış halleri var bide şunu sölemek istiyorum hiç kendiniz şarkı sözü yazıp besteledinizmi bilmiyorum ama tarzına göre ilk gitarla çaldıgın zmn ve zamanla diger gitarıydı bassıydı vs gibi donanımları tek tek ekleyin görceksiniz ve anlayacaksınız

Aman tanrım korkunç, tüylerim diken diken oldu doom ruhunu nası vermişse arkadaşlar, my dying bride da bile böyle olmuyodum ..

bir saniye, sizin türünüz love+death metal değil miydi, ben mi yanlış hatırlıyorum :D
kardeşim sıkılmadınız mı kendinizi rezil etmekten allah aşkına..

Bu Doom Metalse yıllarımı boşuna harcamışım ben ya yazık olmuş

Edit:Tüylerim harbiden diken diken oldu

ya demin arkadaşımla konuştum bunları izlettim koptu bunlar bizim burda oturuyo kafeye geliyolar arada dedi :)

SEVGİLİ ARKADAŞLAR KAİLE ALMAYIN LÜTFEN BU ARKADAŞLARI EN SON AÇTIKLARI FORUMDA BİR ÇOK KERE KAFA ŞİŞİRDİLER LÜTFEN DALGA GEÇMEK BABINADA OLSA GÖRMEZDEN GELİN BİZDE BUNLARI FAZLADAN FAZLAYA ÇEKMEYELİM ŞAHSEN BEN 2 SENEDİR ÇEKİYORUM TEK KELİMEYLE CEHENNEM İZDİRABİ OLDU SİZEDE YAŞATIRLAR ALİM ALLAH BU DUYGUYU...

Saygılar....

herkez istediği müziği yapmakda serbesttir. saygı kuralları içinde yorum yapalım arkadaşlar.ezici yıkıcı yorum yapmak güzel birşey değil sonuçda belli birşeyler yapmışlar ve bunu paylaşmak istiyorlar gayet normal birşey bu. öncelikle saygı arkadaşlar

dennischambers demiş ki:
SEVGİLİ ARKADAŞLAR KAİLE ALMAYIN LÜTFEN BU ARKADAŞLARI EN SON AÇTIKLARI FORUMDA BİR ÇOK KERE KAFA ŞİŞİRDİLER LÜTFEN DALGA GEÇMEK BABINADA OLSA GÖRMEZDEN GELİN BİZDE BUNLARI FAZLADAN FAZLAYA ÇEKMEYELİM ŞAHSEN BEN 2 SENEDİR ÇEKİYORUM TEK KELİMEYLE CEHENNEM İZDİRABİ OLDU SİZEDE YAŞATIRLAR ALİM ALLAH BU DUYGUYU...

Saygılar....

2 semedir mi hadi ya ben yeni ciktilar saniyodum

Jemokan demiş ki:
herkez istediği müziği yapmakda serbesttir. saygı kuralları içinde yorum yapalım arkadaşlar.ezici yıkıcı yorum yapmak güzel birşey değil sonuçda belli birşeyler yapmışlar ve bunu paylaşmak istiyorlar gayet normal birşey bu. öncelikle saygı arkadaşlar

ya iyide çıkıp bunun adına doom metal death metal bilmemne diyip bide ahkam keserse bende bişeyler derim yani açıkcası ..

Jemokan demiş ki:

hep çıkar zaten böyle 'arkadaşlar emeğe saygı' falan diyenler..bunun bi modeli de 'arkadaşlar rep gücü' falan diyen tiplerdir..
neden uzlaşmacı davranılır anlamam..

terketme_beni demiş ki:
inanıyorum çünkü bu şarkıların iki elektro klavye bass baterili çalındıgını bilip ve bu şarkılarda benim şu anda kayıtları olmayan iki gitar şeklinde çalınmış halleri var bide şunu sölemek istiyorum hiç kendiniz şarkı sözü yazıp besteledinizmi bilmiyorum ama tarzına göre ilk gitarla çaldıgın zmn ve zamanla diger gitarıydı bassıydı vs gibi donanımları tek tek ekleyin görceksiniz ve anlayacaksınız

anlıyorum... "biz okadar mal insanlarız ki studyoya bile almıyolar bizi... bizde öyle evde pc karşısında takılıyoruz oyüzden bass davul falan yok.. zaten siz şarkı yazmaktan ne anlarsınızki.. alın size müzik işte... " nin fransızlası olmalı heralde... tercüme için teşekkür etmenize gerek yok...

ben bile 15 yaşımda ilk gitar öğrenmeye başladığımda bukadar .... değildim yaa

brief-case demiş ki:
Jemokan demiş ki:

hep çıkar zaten böyle 'arkadaşlar emeğe saygı' falan diyenler..bunun bi modeli de 'arkadaşlar rep gücü' falan diyen tiplerdir..
çatışmayı önlemek için... savaşlar uzlaşarak barışarak önlenir mesela. bunun savaşla ne alakası var? pek yok ama olsun bence arkadaş haklı. egonuzu tatmin edip duruyorsunuz şurda. bak ben de sana tepki koyarak tatmin etmeye yeltenmiş oldum şimdi iyi mi? :LOL: tatmin... ego...

barış...

brief-case demiş ki:
Jemokan demiş ki:

biraz ayıp ettin... amacın egonu tatmin etmekse inan piyasada senin egonu o kadar dibe sokacak kadar baterist vardır ;) bu arada yorumuna sadece bi yerimle güldüm hayatta başarılar :D

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri