meşale(doom metal)

Durum
Yanıtlara kapalı.
SpiN13 demiş ki:
terketme_beni demiş ki:
SpiN13 demiş ki:
ya aslında o da değil de ben bu topicin sıkı takipçisi oldum gerçekten okurken çok eğleniyorum. Arkadaş ya hala hala ısrarla dalga geçip eğleniyor ya da başka bir kişisel sorunu olsa gerek :roll: :roll:
ya aslında o da değil de, sen bizi gören arkadaşdan bahsedermisin kimmiş belki tanıdıgımdır ve artı avcıların neresinde oldugu sölemedin kısaca numara yaptın tutmadı
Tabi bende kahinim direk Avcılar dedim tutmadı di mi.Kardeşim Avcılar-Parsellerde oturup oralardaki bir cafeye takılıp, küçük çocuklara yaptığınız saçma sapan videoyu gösterip beğendin mi diye sıkıştırıp duruyorsunuz..illa gerçekler su yüzüne mi çıksın[/b]
süpermiş bu puahuah

terketme_beni demiş ki:
herkes istedigi yorumu yapmakda özgür arkadaşlar tekrardan şunu sölemek istiyorum i soundlar çıkarıp i besteler yaptıgımızı düşünüyorum bazıları diyorki yok egitim şam dersi i bi kayıt kaliteli bişey olmadan kendinizi tam geliştirmeden buralarda yayın yapmayın ben şarkının kayıt kalitesine egitimine nota bilgisine şam dersine felan bakmıyorum benim şarkıda bi has almam kendimdem geçmem yeterli benim için,
Senin Doom Metal'den HAS alabilmen için ŞAM bilgisi önemlidir ama hocam geçme bence.

😆 😆

Durum
Yanıtlara kapalı.

Geri