Radyo - Ankara

Radyo 18 Mayıs Cuma akşamı saat 22:00'da IF'te olacak.

"Sayın Radyo izleyicileriiii!!
Bu Radyo'yu siz yayına sokacaksınıııız!
Önünüzdeki kırmızı düğmeyi görüyor musunuuz?"

Saygılar.

arkadaşlar öncelikle hepinize teşekkür ederim, çok güzel bir gece geçirdik sayenizde (her ne kadar önemli eksiklerimiz olsa da biz yine dağıtmayı başardık) aylar önce sizi ilk dinlediğimizde çok sevmiştik sonrasında bir türlü denk getiremedik, ya bize uymadı ya da sizin programlar değişti (hatta sizi dinlemek uğruna iki caz konseri faciasına bile maruz kaldık) ama umudumuzu yitirmedik, tesadüflerin sonucu olsa da dün gece amacımıza ulaştık. bu kadar uzun aradan sonra dinleyince performansınızdaki dikkat çekici ilerleme de gözlerimizden ve kulaklarımızdan kaçmadı. ilk dinlediğimde bas gitaristin biraz uyumsuzluğu vardı, ondan eser kalmamış. davulcunuza (kıvanç'tı sanırım) zaten hayranım, bu tarzda da uyumlu ve tekniğini göstererek çalabilmesi çok güzel. klavye şarkılara güzelce yedirilmiş (özellikle white stripes'a çok yakışmış, bunun için ayrıca tebrikler). vokaliniz hem ses hem de sahne olarak dinleyiciyi hemen etkiliyor. kimsenin kullanmadığı alet edevatı bulmada usta gitaristiniz levent'i zaten çok severim, ondaki ilerlemeyi görmek de beni ayrıca sevindirdi (zoom'dan da o güzel tonları yakalanıyormuş demek ki, öğrenmiş oldum). toplamda çok uyumlu ve çok iyi bir radyo dinledik dün gece. şarkı seçimleriniz de çok dengeli ve eğlenceli (levent zaten çok eğleneciğimize dair tüyoyu vermişti bize öyle de oldu). okuldan ve işten fırsat bulup da programlara gidemediğim için dün gece ayrı bir gazla eğlendik, hopladık, zıpladık, çevreye rahatsızlık verdiysek kusurumuza bakılmasın.
bütün bu güzellikler için tekrar teşekkür ederiz, umarız herşey gönlünüzce olur, yolunuz açık olur...
tekrar görüşmek üzere :elsalla

Pek sevindik bu yorumlara biz tabii. Hatta öyle sevindik ki bu haftadan itibaren 2 gece If'teyiz :D
Yaz sezonunda -bir aksilik olmazsa- pazartesileri ve çarşambaları program yapıyor olacağız. Fakat bu hafta -ve sanıyorum önümüzdeki hafta ama emin değilim- pazartesi ve cumartesi sizlerle olacağız. 23.00 civarında sahneye çıkmış oluruz. Artık bizi kaçırmazsınız herhalde ;) Vatana millete hayırlı olsun.

Ve yakında başka yerlerde de karşılaşabiliriz :D

Bu da bir hatıra fotoğrafı size. Mirkelam ile ;)

DSC03196.jpg

Çok teşekkürler :D Bu arada yaz sezonu her pazartesi olan programımıza ek olarak bu hafta yine cuma akşamı sizlerleyiz. Bildiğiniz üzere bu ikinci günümüz değişken biraz, geçen hafta cumartesi çok eğlenceliydi, bu hafta da cuma akşamı 23.00'a doğru herkesi If'e bekleriz.

Esen kalın.

Anlatmadan geçemeyeceğim; dün gece sahnemiz Ankara'nın ve tabii ki If Performance Hall'un en orijinal gruplarından biri olan Jinga'dan tanıdığınız sevgili arkadaşlarımız Güntaç Özdemir ve Özkan Kozanlı, bir diğer başarılı Ankara grubu G.E.C.E.'den Can Baydar ve Erdem Başer ve herkesin yıllardır değişik gruplardan tanıdığı ve son projesi RİSKK!'le If sahnesine geri dönen Eralp Güven tarafından şereflendirildi ve şenlendirildi. Seyircilerimiz arasında da bir o kadar tanınan simalar mevcuttu efendim, sayın "Lokal Anestezi"st Erim Özşen olsun, Deja-Vu'dan Tolga Nemutlu olsun, sevgili basçı dostumuz Ozan beyler olsun içeride biz hariç iki grup daha oluşturabilecek kadar müzisyen hazır bulunuyordu sanırım. Bizim için güzel bir sürpriz oldu ve neredeyse bir private party havasında geçti dün gece.

Benzeri bir gece yaşamak için yarın akşam da sizleri bekleriz efendim If Performance Hall'a :D

Esen kalın ;)

Anlatmadan geçemeyeceğim; dün gece sahnemiz Ankara'nın ve tabii ki If Performance Hall'un en orijinal gruplarından biri olan Jinga'dan tanıdığınız sevgili arkadaşlarımız Güntaç Özdemir ve Özkan Kozanlı, bir diğer başarılı Ankara grubu G.E.C.E.'den Can Baydar ve Erdem Başer ve herkesin yıllardır değişik gruplardan tanıdığı ve son projesi RİSKK!'le If sahnesine geri dönen Eralp Güven tarafından şereflendirildi ve şenlendirildi. Seyircilerimiz arasında da bir o kadar tanınan simalar mevcuttu efendim, sayın "Lokal Anestezi"st Erim Özşen olsun, Deja-Vu'dan Tolga Nemutlu olsun, sevgili basçı dostumuz Ozan beyler olsun içeride biz hariç iki grup daha oluşturabilecek kadar müzisyen hazır bulunuyordu sanırım. Bizim için güzel bir sürpriz oldu ve neredeyse bir private party havasında geçti dün gece.

Benzeri bir gece yaşamak için yarın akşam da sizleri bekleriz efendim If Performance Hall'a :D

Esen kalın ;)

sixdodo demiş ki:
iyi müzik yaptığımız için teşekkürler green den önce gayet ısıtıyosunuz ortamı...
Çok teşekkürler :D bu hafta da cuma gecesi bonustrack'ten önce ısıtmaya çalışıcaz ortamı, bekleriz efendim.

Akabinde bir takım değişiklikler olacak, hayırlısı ;)

Esen kalın

Çok teşekkürler :D Bunca övgü sayesinde bu ara If'e gelenler hep bizi görecek zira bu hafta rutin çarşamba gecesinin haricinde cuma ve ertesi hafta pazartesi de yavaş yavaş yenilenen repertuarımızla sizlerle olacağız. Herkesi bekleriz :D

Bu arada ben de hoşbuldum tabii ki ;)

01.08.2007 - 22.30
03.08.2007 - 23.00
06.08.2007 - 00.00

Çok teşekkürler Adilcan :D

Ya ben bu yeni kadro olayını açıklamayı unuttum tabii ama arkadaşlar kendilerini gösterdiler sağolsunlar ;) Evrim Öngören ve Levent Karabay aramızdan ayrıldı ve yeni bir oluşuma dahil oldular. Kendilerine başarılar diliyorum ve gruba -ben 1 ay kadar geç yazsam da- yeni gelen Seyfi Sarıaslan ve Şener Yılmaz'ı sizlere müjdeliyorum.

Repertuar da her geçen gün biraz daha genişliyor fark ettiğiniz gibi. Geçen cuma akşamı da Overall'da bizleri yalnız bırakmayan arkadaşlara çok teşekkürler her ne kadar bir son dakika gelişmesi olduğundan burada duyuramadıysak da. Bizim için farklı bir deneyimdi gerçekten. Hayırlısı olur inşallah :D

Çarşamba akşamı rutin programımızda görüşmek üzere.

Esen kalın :)

Radyo izleme keyfiniz yeni sezonda da If Performance Hall'da devam ediyor. Yalnız bu hafta rutin çarşamba programımızın yerine güzide mekanımızda bi "event" söz konusu (Chantage) o nedenle bu hafta cuma gecesi (28 Eylül) sizlerle buluşuyoruz. Duyduk duymadık demeyin :D

Esen kalın.

28 Eylül Cuma @ 23.00 If Performance Hall

ve sonra kimbilir nerelerde... ;)

Geri