Asimetri

1998 yılında Ahmet (solo gitar), Gökhan (Gitar vokal), Ceyhun (Bas) ve Semih(Davul) kadrosu ile kuruldu ve MArmara Üniversitesinde ilk konserlerini verdiler..İlk yıllarda önce bas ve sonra davulcu sıkıntısı çektiler. En son olarak ekibe Umut Gürbüz (Bas) ve Umut Orhon (davul) katılmıştır. Sürekli bestelerini çaldıkları konserlerde çok nadiren ve seyirci sıkılmasın diye 1-2 cover parça yaptılar. Günümüzdeki bar programını reddederek düzenli bir sahne almadılar.
Çeşitli bar ve festivallerde yaklaşık 50 konser verdiler. Etkilendikleri müzisyen ve gruplar arasında; Jimi Hendrix, Jim Morrison/The Doors, Deep Purple, Santana, Dire Straits,sayılabilmektedir.

Kadro:

Gökhan (Vokal)
Ahmet (Ritim Gitar - Back Vokal)
Cansun (Solo Gitar)
Umut (Davul)
Umur (Bas)

gerçektenn çok süperr bir grup arkadaşlar benden size önerii istiyorum adlı parçalarını bir kere dinlemelisinizzzzz....
http://asimetri.anatolianrock.com/index.htm

selam arkadaşlar...öncelikle forum başlığını açan arkadaşıma teşekkür....beğendiğinize çok sevindim..ve emin olun devamı bomba gibi gelicek daha...

çok seviniriz. demoları ordan indiremiyosun ama msn adresini özelden atarsan sana seve seve atarım demoları ve bilimum şeyleri :)

Geri