Amfiler Hakkında herşey (Genel)

Zaten ton zenginliği olan modellemesi olan bı amfiye benzer cihazı girmenin bı anlamı yok diyorsun.baska tercihe yonelicez demek tekrar teşekkür ederim bilgiler için ...
Bu iş öyle A olmazsa B, A+B mantıksız hadi C filan gibi değil.... modelleme amfisine en baba prosesörü de bağlarsın olayın mantığına hakimsen.. sadece özel bir amacın yoksa çok anlamlı olmaz üstte söylendiği gibi...
Şu başlığı bi karıştır derim... fikir verir:

O başlığı bitirdim.cokda güzel bilgiler mevcut... Hatta notlar dahi aldım ...çalmak istediğim tarzlar icin anladığım lambalı amfilere erişmem gerektigiydi.fakat bütçenin ucu çok açık ... Elimde eski charvel AMP var.o yüzden daha üst seviye olsun hemde ton zenginliğim olsun diye niyetlendim vtlere... Ama hacimli tonlar için 12" hoparlörleri sayenizde öğrendim inşallah tecrübe etmek de nasip olur bakalım ...

Bu iş öyle A olmazsa B, A+B mantıksız hadi C filan gibi değil.... modelleme amfisine en baba prosesörü de bağlarsın olayın mantığına hakimsen.. sadece özel bir amacın yoksa çok anlamlı olmaz üstte söylendiği gibi...
Şu başlığı bi karıştır derim... fikir verir:

Olayın mantığına gelince dediğin gibi o konularda zayıfım alım tercihimide senin dediğin seviyeye gelince yapacağım... Ev kullanıcısı olduğum için acele etmiyorum bütçeyi ne zaman hazirlayabilirsem...gilmour,Brian May,slash,hammett,zakk wylde,dime darrell gibi ustatlara hevesliyim...efektten ziyade daha çok ton sevdalısıyım ama internetten dinlemeylede pek anlaşılmıyor.aslinda peavey leride sevdim classicler mesela tatmin edici geldi.arastirmaya devam çok tesekkurle solitude önerilerin için...

Geri