Washburn Cs780 Elektro Gitar

Merhaba arkadaşlar.Washburn Cs780 elektro gitarı ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Ben de Cs780 sahibiyim ama gitar biraz yaşlandığından elden geçmesi gerekiyor.(fretler,manyetikler vs.. ) Sizce bu gitara para harcamak mı doğru olur yoksa satıp başka bir gitar almak mı? Bir de gitarın sıfır ve ikinci el fiyatları konusunda bilgilendirirseniz sevinirim.

Slm forbidden...Bende 5 senedir bu gitarı kullanıyorum.Bence yeni çıkan washburn lere göre daha kaliteli bir gitar...Ama sınıfında orta seviyelerde yer alır kanımca.2. ellerinin 350-400 dolar civarı etmesi gerekiyor.Ben zamanında Ekrem e fretlerini tesviyeden geçirtmiştim.Çok daha iyi bir hal aldı o zaman.Bu gitara para harcamak veya satıp başka bir gitar almak tamamen senin maddi durumunla ilintili.Memnun değilsen seni tatmin etmiyorsa ve paran da varsa satıp yenisini al...

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler