Magnum Opus (Alternative)-Ankara

Grubumuz 2006 da kurulmuştur bir cok elaman degiştirmiştir.Ama sonunda Eski elamanlarına geri dönmüştür.playlist i geniş olan magnum opus uzun bi aradan sonra alternative ile seyirci arasına dönmüştür.saygılar

Vokal = Apuu
Bass Gitar = Kıvanc
Solo Gitar = Melih
Ritim Gitar = Can
Davul = Mahmut

logolf1.jpg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Arakdaşlar Abilerim Yada Ablalarım Herkez Kısacası Eskiden Bu grubdaydım Şimdide Bu grubdayım Magnum Opus Ne diyim acısıyla tatlısıyla bi zaman geçirdik hemde büyük bi zaman dilimi geçirdik geçmişte yapılan hatalar yaptıgım hatayok !! ama yaptıgımz hatalar artık sineye çekilsin herrkez den özür dilendi cünkü tekrar diyorum ki artık herkez foruma eleştirilerini yada güzel msjlarını yazsın arkadaşlar yapılan haksızlıklar ve yalnş anlaşılmalar için geçmişte kalan bazı konular için gelecegimizin iyi olması için herkezden grubum adına ben özür diliyorum teşekkür ederim saygılarımla.

XD demiş ki:
vayyyy grupdan atılmışımda haberim yokmuş :D neyse size yolunuzda başarılar sizin için kayıp benim için kazanç oldu

Yok abi kayıpları büyük...Sadece sen yoksun ki bir de Berker var.Başarılar diyemeyeceğim çünkü içinde daha insan olmayı beceremeyen kişilerin oluşturduğu grubun, ruhunun olacağına inanmıyorum...

Geri