Cenk Eroglu

Cenk selam,
Gerçekten bu yazılanlara inanamıyorum.Demek Kip Winger la berabersiniz.Lütfen onu Winger lı yıllardan beri takip ettiğimi söyle ve müziğini çok sevdiğimi...
Winger ın tüm albümlerini çok severim ama "Pull" albümü tam bir doruk noktasıydı.Albümdeki tüm parçalar müthiş.Bir daha böyle besteler yapılabilir mi bilemem.
"This Conversation Seemes Like A Dream" albümünde de "Kiss of Life", "Monster" ve özellikle "Daniel" inanılmaz parçalar.Hala bu albümleri dinliyorum ve büyük keyif alıyorum.Umarım beraberliğinizden güzel sonuçlar çıkar.Hayırlı olsun :)

son rüya...
"ellerim ellerini ararken yoklugunda
bu gece golgeler benimle kolkola
kaybolan sevgimizi terkettin sonsuza
bu gece son defa, bu gece son ruya.."

Cenk Eroğlu başlığını görünce bu parçayı dinleyip geçirmiş olduğum saatler geldi aklıma.. gerçektende derin izleri var bu parçanın...Söz müzik gerçektende çok iyi...
Teşekkürler Cenk Abi.

cenk abi selamlar seni yaklasık bi 5 senedir tanıyorum kendi capımda :) daha dorusu seni kemal eroglu kursuna gitar dersi almaya basladıgımda tanıdım sonra albumunu dinleyerek gitarına hayran kaldım . bu arada grubumuzda kuzenin idil klavye calmakta senin kulagını bol bol cınlatmaktayız :) umarım bigun tanısmak nasip olur cok mutlu olurum inanki :)

bildiğim kadarıyla, ebru (bank) eroğlu boğaziçi ünide müzik bölümünde değil - ki yine bildiğim kadarıyla bounda müzik bölümü yok- ingilizce hazırlıkta eğitim görevlisi olarak çalışmakta ama yanılıyor da olabilirim tabi..
selamlar bu arada :)

babasinin ustaligini wede mutewaziligini anlatirlardi yillar once..objektif diye bi grubumuz wardi..(hala war )ilk albumlerinin kaydini yapmisti..1989-90 ciwari..yanlislikla acilan tizler haricinde o donem icin cok kaliteli bi kayitti..babasi o zamanlar produktorlugu cok iyi becermisti..yillardir muzik yapiyorum bende..ogrendimki bu iste hakkaten en zor olan bolumlerden birisi produktorluk..bu kelimenin anlamini bilenler ne kadar ciddi ,bilgi we yetenek isteyen,yaraticilik isteyen bi is oldugunu bilirler..bir cok dangalakca yapilmis kayitlarin produksyonlarin yaninda cenk we bir kac kisinin daha yaptigi calismalari dinlemek gercekten bu isin bu ulkede yapiabilecegini degil artik yapildigini gosteriyo bana..yolun acik olsun kardesim..

Öncelikle Selam Forumda gezinirken bu topici gördüm Cenk Abi Şarkılarını dinledim ve Süper Şarkılarının akorlarını nerden bulabiliriz yardım lütfen.!

Geri