Program Aranıyor!!

arkadaslar oyle bir program arıyorum ki su dinledigimiz guzel rock sarkılarındaki gitar soloları cekip alsın baska bi yere mp3 olarak kaydetsin..ama sadece gitari alsın davul mavul falan olmasın yanında oteki turlu zaten yapıyorum :D bazılarında var bu program cunku netten ozellikle petruccinin bir kac solosunu buldum, beyond this life gibi sadece gitar var..
neyse fazla lafa gerek yok boyle bi program lazım nerden bulabilirim??

• Konu Sahibi Konu Sahibi
olmadı kingofloss :) her soruya mukemmel cevap verirdin sen ;) performansta bi sey var senin..saka bi yana tesekkur ederim ama bi şekilde olmalı zira bi kac solo buldum tam istedigim gibi...
bir gun karsıma cıkar heralde

abi sölediğin şey okadar ciddiki :S yani o iş için tek tek layer ayırman lazım o işi yapan bi sürü amatör program var ancak gel gör ki profesyonel programlar ve hatta teknolojilerle bile yüksek meblalarda bozulma olmadan alman mümkün değil

• Konu Sahibi Konu Sahibi
yani cok bi bilgim yok ama elimde olan orneklere bakınca kayı falan hiç gormedim ya tam anlamıyla benim istedigim gibi valal :) sen bi kaç amator program soyle yeter ben butyun vaktimi harcayacam onlara, soz :)

tesekkur ederim ama benim istediklerim backing tracklerin tam tersi, yani bas gitar davul klavye vb... olmayacak sadece gitar olacak ama o da baya zor bulunuyor heralde

guitar pro 5'i kullandın mı ?
RSE (realistic sound engine) yapmışlar, yani midi formatında fakat sesleri kendi ses kütüphanesinden oluşturuyor yani uyduruk MIDI enstruman sesleri yok, enstruman sesleri gerçeğine çok yakın.

Geri