Normal (Rock)-İzmir

Bas gitar ve Vokal: Serhat Doğan
Davul ve Vokal: Burçin İşbilien
Gitar: Eser Ersek

Günlerini tam olarak bilmesem de Normal Alsancak Punta ve Bornova Guardian barda sahne almaktadır.

Grubun 4. üyesi çok sevdiğimiz Onur İçke dir ve Normal artık Guardianda çalmamaktadır.Cuma ve Cumartesi geceleri Alsancak Punta da sahne almaktayız ilgilenenlere duyurulur.

IbanezRB demiş ki:
Alive-bass demiş ki:
NORMAL ekibiyle bizim evde PS turnuvaları çok keyifli oluyo buaralar. İlgilenenleri bekleriz :)

Haber veren yok ki!Gel kardeşim Scheva yla gol yemeği özledim diyen çıkmıyor ki.Korkunun ecele faydası yok bunu anlamayanlar var :) :D

Hollanda da bi onur var görsen :LOL: :LOL: :LOL: göbek güneş gözlüğü tripler falan tam Türk :LOL: Serhatinho var bide takılıyoz geceleri yakında benim karakteride yapıcaklar libero falan :LOL: :LOL: :LOL:

bizden de herkese selam ! İzmirde elbette çalacağız bu kış yine... Ancak bolca gelişme var Normal ile ilgili şu sıralar o yüzden kesin bişey söylemek zor bazı konularda.Foça gayet güzel gidiyor ve çok eğleniyoruz. Ama İzmiri de özlemedik değil hani......

pc den çok ps başında olmayı tercih ediyor diğer arkadaşlar :D :D ama onlara bu şikayetinizi ileticem tabii..Bu arada Foça yolu o kadar da uzun değil ccb , ben her hafta gelip gidiyorum.Shape 44 , sana gelince :D Bekliyoruz hala...

Walla firewall sırf sizi dinlemeye onca yol geldim, hakket degdi! 20 senedir focaya gider gelirim ki son 4 senedir focada hayat yok die gitmiodum ama bi c.tesi gecesi bundan dahaguzel gecemezdi!

ellerinize agzınıza yureginize saglık...

ancak bundan soora malum is guc sebebiyle gelemiycem focaya;

izmirde en kısa surede gorusmek uzere =)

Geri