Normal (Rock)-İzmir

ben sizi focada bicok kez izleme imkani buldum, fakat kis boyunca istanbuldayim izmire gelemicem yani, istanbuldada calicakmisiniiz? zaten grup uyelerinden burcin istanbulda yasiyo diye biliyorum o yuzden bi umudum var:))

Basçı vokal yapıyor yetmiyor, davulcu da vokal yapıyor sonra bu grubun adı NORMAL oluyor.Nassı yani? :)

Severek dinlemekteyiz ;)

Dün akşam çok eğlendik arkadaşlar...cuma cumartesi yine nazdayız tek sıkıntımız barın buzzzz gibi olması,ne kadar üşüsekde sizi dinlemeye gelicez bu arada program saat 21:00 de başlıyor.

Walla serhat'ın nezdinde belirtmek isterim ki NORMAL grubu üyeleri, harika bir geceydi! foçadan buyuk bir hayran guruhunuzla gelicez insallah haftaya!

Tebrikler!

Not: Dun akşam bir parça çaldınız ben ilk defa denk geldim galiba?

"Birkaç kırık dökük hatıra Kanatır Yüreğimi..." şeklinde bu parça kimindir?

CCB demiş ki:
Walla serhat'ın nezdinde belirtmek isterim ki NORMAL grubu üyeleri, harika bir geceydi! foçadan buyuk bir hayran guruhunuzla gelicez insallah haftaya!

Tebrikler!

Not: Dun akşam bir parça çaldınız ben ilk defa denk geldim galiba?

"Birkaç kırık dökük hatıra Kanatır Yüreğimi..." şeklinde bu parça kimindir?
Biz teşekkür ederiz, ayağınıza sağlık.. ''Kırık dökük birkaç hatıra, kanatır yüreğimi hala'' nakaratlı şarkının ismi ''olmaz'' dır ve NORMAL e ait bir şarkıdır. Tekrar teşekkürler.......

focadan ma aile geldik arkadaslarla, inanılmaz gusel bir geceydi, walla ruhunuza saglik!

not: iddaa ediyorum bu "olmaz" cok ses getirir. dinlemeyen varsa cok acil dinlemeli!

Foça Tayfasına çok teşekkür ederiz.,gerçekten eğlenceli bir gece oldu bizim için de.Ayrıca şarkımızı bu kadar beğenmeniz çok gurur ve keyif verici.... Tekrar görüşmek üzere....

Burçin'in geçirdiği ciddi sağlık sorunu nedeniyle programa Göksu ile devam etmekteyiz.Kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ederiz. Burçine de acil şifalar diliyor ve umuyoruzki bir hafta sonra aramıza dönecek !

bikaç kelimeyle anlatamam belki... kimseye anlatmak gibi bi derdim de yok zaten...
ben yaşıyorum sadece...
NORMAL i yaşıyorum...
arkadaşlar çok başarılısınız...
uzun zamandır kimse birşey yazmamış foruma...
burası yalnız kalmş gibi... ama geçen ctesi ordaydık...
NAZ da...

Ve işte yeni karşınızda yeni kadrosuyla NORMAL...
Bass:Serhat,
Klavye:Kartal
Gitar:Egemen(superman)
Davul:Burçin
Kuşadasından döndük ve ilgilenenleri programlara bekliyoruz efendim...

açıkçası biz de bilmiyoruz:) aslında salı günüleri çalıoruz ama pazar günleri de son anda çağrılıyoruz.yarın sadece bu haftalık cuma da bios'tayız. herkesi bekleriz efendim.

Grupta davulcu Burçin gruptan ayrılmış ve yerine İzzet gelmiştir, duyrulur efendim.Burçin'e hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.bu hafta bayram nedeniyle Beri'de Pazartesi çalacağız.bekleriz.

Geri