Cin Seddi

Dün hacettepede çıkacağınızı öğrendim hemen ekibi topladım.Bugün geliyoruz sizi dinlemeye.Zaten bayadır sesinizi duyamıyorduk çok iyi oldu doğrusu..Haftayada mühendislik mimarlığın şenliğinde çıkıyormuşsunuz ordada peşinizi bırakmayız.Görüşmek üzere.

Roxy'e ramak kalmış.. İyi şanslar!.. Buraya kadar gelebilmekte çok önemli gerçekten.. Gerisi gelir umarım..

Çok güzeldi Hacettepe YeşiL Vadi konseri.. Çok eğlendik gerçekten.. Hem teknik bir ton ıvır zıvırla haşır neşir oldunuz, hem çaldınız.. Kendi sahnenizi kendiniz kurdunuz bile diyebiliriz =) Çok teşekkürler herşey için..

Şenliklerde görüşmek dileğiyle =) Hoşça kalın..

cin seddi'ni dün ilk kez dinleme fırsatı buldum hacettepede.sağlam grup elemanlarıyla başarıyı çok rahat yakalayacak bir grup bence cin seddi.nitekim roxy de finallare kalarak bunu herkese göstermiş oldu.devamını bekliyoruz...başarılar...

cin seddi gerçek oldu...

NightShot'tan Cin Seddi'ne selamlar ve alkışlar...
İzlemeye gelemiyoruz bir türlü(bkz:program sonrası yorgunluk :| )

Yürekten başarı dileklerimiz sizinle ;)
Çalışmaya devam... :arrow:

bascı arkadaşı çok takdir ettim.bir yandan çalarken diğer yandan da doğayla iç içe günlük sporunu yaptı.önce ısınma hareketleri ardından artan bir tempoyla koşu :)
performansınız gayet iyiydi ancak tek söylemek istediğim kurban'ın coverladığı sarı çizmeli mehmet ağa parçasının olmadığıdır.parçanın intro'su hiç olmadı,davulcu arkadaşın performans önceki attığı tween'ler bile daha iyiydi.bu parçaya ve wicked game'e vokal yapan gitarist arkadaşın iyi yapamadığı kanaatindeyim.wicked game olmasa bile en azından sarı çizmeli mehmet ağa parçasını repertuardan çıkarın derim ben.(sadece bir tavsiye,üzerime gelmeyin! ;))

saygılar&sevgiler...

selam bizi dinleyen ve yorum yapan herkese ,güzel bir piknik ortamıydı ve çok şaşırtıcı...
sevgili silent_guitar,
yok canım niye üzerine gelelim ;) ,tabii ki tavsiye de bulunabilirsin ama şu da eleştirirken gözönünde bulundurulması gereken bir durum;belirttiğim gibi küçük bir organizasyondu,piknikvarimsi...dolayısıyla yapılabilitesi budur.Ses sistemi,şartlar vs göz önünde bulundurulursa...
Her zaman bekleriz programlarımıza
:elsalla

Hürock şenliği eğlenceli oldu gerçekten, düzenleyen, gelip dinleyen, destek olan ve burada fikirlerini bizimle paylaşan tüm dostlarımıza çok teşekküler...

Allahtan takılıp düşmedim...hehe :kaydim

aksilikler olduysada tüm organizasyonun samimiyet üzerine kurulduğu düşünülürse temel amaç çok güzel bi şekilde gerçekleşti, gelen insanlar çok güzeldi, çalan insanlar çok güzeldi, hava çok güzeldi, bir günün nereydeyse tümü müzikle geçti.
Her yerde bir iki tane nazarlık tip oluyo, sevgili Magick :metal çalarken yaşanan ve canımızı gerçekten çok sıkan :cry: olaylar tümüyle bundan ibaretti bence.

Roxy'e hazırlıklarımız sürüyor ve yazdıklarınız, desteğiniz için çok teşekkürler... :elsalla

Sevgili Darkelf, UnusuaL, oz666oz çok teşekkürler.
Gerçekçi Burak... (sen anladın ;) )
Sevgili KennyDogg teşekkürler bizde cuma günü programa geleceğiz inşallah, selamlar
o zaman sevgili silent_guitar'ın üstüne gitmeyeyim :) ...

dinlemekten büyük keyif aldığım değerli cin seddi;mmf şenliklerinden ve dahi 9 mayısta sizi bekleyen zorlu yolculuktan alnınızın akıyla çıkacağınıza inanarak başarılar diliyorum...

slm cin seddi ..... sizlerin hacettepe cıkışlı olması gurur verici . saHne performansınız iii .....YOLUNUZ açık olsun
Dede from GALLOWS(SALI 10/05/2005 GAZİ İKTİSAT FAKULTESİ 13.30)

hacettepe konserinde dinleyebildigim gruplar arasında en iyi soundu yakalayan gruptunuz.gayet eglenceliydi, basscı arkadasıda ayrıca takdir ettik :) .sadece bring me to life yerine everybody's fool çalsaydınız daha mutlu olurdum. :p
roxy de başarılar...

Geri