Cin Seddi

rujraki.jpg

Tarih : 28 Ekim Cuma
Kapı açılış : 20:00

Yarın herkesi Saklıkent'e bekliyoruz...

ozlemden şiddetle Cranberries - Animal instict i soyleyebilirmi nin cevabını istiyoruz :) bugun butun gunum bu şarkıyı dinleyerek geçti bence soylersin be ozlemmmm :)

saklıkent te çok iyi bir performans sergilediniz özlemciğm çok iyiydin ayrıca çok güzel gözüküyordun kendi bestelerinizi de ilk defa ben o gece dinleme imkanım oldu gerçekten çok güzel bir akşamdı kendinize iyi bakın cin seddi diğer programlarda gorüşmek üzere
(bu arada özlemcim ben tuvalette makyaj esnası tanışmıştık da kendimi hatırlatiiim istedim :D )

dünkü program çok keyifliydi arkadaşlar, elinize dilinize sağlık. ve fakat biz provadan çıkıp, yeni isim çalışmaları için beyin cimnastiği yaptığımızdan dumur durumlardaydık. özlem'i biraz keyifsiz ve durgun gördüğümden ve bende yorgun argın olduğumdan muhabbete girmedim, buradan selamlar. o yorgunluğa erken kaçtık ama haftaya birlikteyiz nasılsa, daha bir kaynaşır, daha bir eğleniriz gibime geliyor.

bu arada sound problemi var gibi. ben sizi daha parlak dinlemiştim çok önce. sorun sizde değil eminim ama dün nezleli bir soundunuz vardı. eskisi gibi takır takır gelmiyordu. masa'ya bir müdahele gerek galiba tonmaister arkadaş bozulmasın ama.. bu arada gruba klavye filan almayın abi, klavye tadında ki gitarlar beni bile şaşırttı (klavyeci olarak). sallayın klavyeciyi, kamburdan başka bişi diil :)

sevgiler...

slm

ne dir bu
hep ankara hep ankara bide istanbulda cıkn da bizde
dinleylm hiç olmazsa bi kayıt bi mp3 bişi koyun bari

cok kızdım haaaaaaaaaaaaaa :p

Selam arkadaşlar.
Cmt gecesi İstanbul otobüsünden inmemin üstünden bir saat geçmesine rağmen dayanamayıp programınızı izlemeye geldim.
Keyifli dakikalar geçirdim sayenizde. Yorgunluğum azaldı.

Programın 2. yarısının başında çıkmak zorunda kaldım ve beste çalıp çalamadığınızı programda öğrenemedim . Ben çıktıktan sonra da beste çalmadıysanız şayet ben derimki ara sıra 1-2 bestenizide duymak isteriz.

Başarılarınızın devamını diliyorum.
;)
Bu arad UMUT...Cmt gecesi giydiğin gömlek ve bandanan çok cool'du. :D
Tunç gitarın hayırlı olsun.
:D
Bayramda sahne alıcakmısınız, yazarsanız seviniriz.
Görüşmek üzere.

arkadaşlar ilginiz ve yorumarınız için teşekkürler...afiş çok hoş olmuş...

sevgili arda, öncelikle galibiyetinizi kutlarım...programda beste çaldık...bayramda ise bi program olursa burdan bildiririz...

arkadaşlar garage rock club'ta bir organizasyon olduğu bilgisi tamamen kişilerle sınırlıdır. GARAGE ROCK CLUB' ın bu organizasyonla alakalı bir bilgisi yoktur duyurulur!!!!

merhaba, o zaman hemen bi açıklama yapalım,
garajda bir konser organizasyonu vs. düzenlenmiyor
şöyleki sadece Can arkadaşımız bize hoş bi incelik yapıp Ankara'da bulunan ekşi sözlük yazarlarıyla birlikte garaja gelmeyi düşünüyorlarmış... Gelenler bir topluluk olduğu için adını böyle koymuşlar sanırım...

sevgili "dvnblue3" (tamam kızma :oops: ) maalesef şu an kayıt koyamıyoruz.İstanbul'a gelirsek muhakkak haberdar edeceğiz...
birazcık sabır diyoruz ;)
Görüşmek üzere...

tm demiş ki:
arkadaşlar garage rock club'ta bir organizasyon olduğu bilgisi tamamen kişilerle sınırlıdır. GARAGE ROCK CLUB' ın bu organizasyonla alakalı bir bilgisi yoktur duyurulur!!!!

bu bir organizasyon degil sadece ek$i yazarlarını cuma gecesi garaja davet ediyoruz
en son dummy'de boyle bir buluşma olmuştu 35 kişi gelmişti ve inanılmaz içki tüketildi bi birayla sarhoş olan arkadaşım 5 bira içti yani oyle düşünelim ;)
+ ( bu kısım çok önemli )
artı artı garaja ekstradan müşteri getirmenin orda herkesin müzik dinleyip içki içip eglenmesinin garaja hiçbir zararı olmaz,olamaz

cuma gecesi tekno çaldığını eleştirdiğim için bunu yapıyorsanda
sana kocaman bir alkış mevlüt

bide bişi daha ekliycem ek$isozluk buluşmasını sadece ben degil bir bayan ek$i yazarı daha düzenliyor nicki jellybonqueen
ummm bunu şey gibi düşün abi arkadaşlarla turkrocktan
- olim hadi haftaya hepimiz garajdayız X grubunu izliycez
ben hemen paint te bişi çizip bunu koysam bunda ne gibi bi zarar var
bide ek$isozluğu bilmiyor olabilirsin bu etkende var
haaa eger oyleyse haklısın ben özür dilerim senden ve bu buluşmayı hemen durdururum ;)

Geri