Visual Silence (Death-Thrash Metal)- Ankara

Dişim kırıldı eşşek herifler "AGENT ORANGE" 'ın pogosunda ağzıma paso kan tadı gelince konsantrasyonum dağıldı biraz :LOL:

Bizde "EVIL DEAD" armağan ettik aksaklıklar hariç gayet iyiydiniz hiç sorun etmeyin ben gayet beğendim...

En çok sahneyi yıkma eylemine girişen " CHUCKER" dı 8)

( ANLADIN SEN ONU çakır :twisted: :twisted: :twisted: )

Neyse kardeş gruba selam olsun! bol DEADLY günler.... :twisted:

beyler mükemmeldiniz bi iki aksilik oldu ama bunlar normal seyler sarkları tabiri yerindeyse hayvanlar gibi caldınız özellikle cakır zaten ayrı bir hayvandı bu arada Agent Orange'ı anons ederkenki bizden bahsedisiniz acayip utandırdı beni bi yandan da cok mutlu oldum tesekkürler beyler mükemmel bi gündü

Arkadaslar oncelikle konserde calan ve konseri izlemek icin orda bulunan herkese cok tesekkur ederim...yasadıgımız aksilikler tatsız olaylara sebep oldu ama yinede elimizden geleni yapmaya calıstık....Thrashfire a bizi sahnede ve gerek sahne onunde yalnız bırakmadıkları icin cok tesekkur ederim hepiniz mukemmelsiniz...

Kişisel nedenlerden dolayı Visual Silence dan ayrılmıs bulunmaktayım bu görüs tamamen bana ait olup hic kimsenin bi sorumlulugu yoktur Visual Silence a onumuzdeki konserlerde basarılar dilerim

"Visual Silence"'in muzikleri varmi internet'te? Taskent'te oturuyorum, konserlerine gitemem :( ama azcik sample'ler olursa, biz de burada indirip, dinlecektik :)

Visual Silence 3kişi yoluna devam etme kararı almıştır Old School Death Metal tarzındaki besteleriyle cok yakında tekrar karşınızda olacaktır kadronun son hali:

Orhan Kökbudak:Vokal-Gitar
Mert Öztop:Bas Gitar
Çakır Kayacan:Davul

visual_silencer demiş ki:
Visual Silence 3kişi yoluna devam etme kararı almıştır Old School Death Metal tarzındaki besteleriyle cok yakında tekrar karşınızda olacaktır kadronun son hali:

Orhan Kökbudak:Vokal-Gitar
Mert Öztop:Bas Gitar
Çakır Kayacan:Davul

Orhan afferim be oğlum! Yıkıma Bodos'a devam!

GİMİ U'R BLOOOD!! :twisted:

en yakın zamanda sahnelere donucez kısa sureli bi ayrılıktan sonra yolumuza 3 kisi devam etme kararı aldık desteklerini bizden eksik etmeyen herkese burdan sevgiler ve saygılar DESTRUCTION CONTINUES!!!!

Geri