Bilinçaltı (X Olamayan Müzik) - Ankara

Gitar / Vokal ---> Yetkin Çanakçı
Davul ---> İlke Dalkılıç
Bas Gitar / Geri Vokal ---> Uğur Pekaslan
Solo Gitar ---> Esat Başol

dzlf6.jpg

MySpace sayfamız:
www.myspace.com/bilincalti

bilincaltidarch800gg6.jpg

29 Nisan Yolcu konserimizden birkaç şarkı:
İnkârlar(Beste)
Holy Wars /Black Magic / Master Of Puppets Üçlemesi
Battery
Bleeding Me
the Root Of All Evil
Wake Up Dead
1000 In the Eastland

20 Mayıs Yolcu konserimizden birkaç şarkı:

Boş Kâğıt(Beste)
Frantic

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bizlere ilk konserimizde destek veren herkese ve bizimle birlikte aynı sahneyi paylaşan Thrashfire, Truck ve S.A.B.A.'ya çok teşekkür ediyoruz.

Yakında konserde çaldığımız bi kaç şarkının görüntülerini paylaşıcaz sizlerle ;)

konserlere başladık devamı gelcek umarım..organizasyona katılan diğer gruplar s.a.b.a truck ve thrashfire a da teşekkür ederim bende, bazı sorunlarıda görmezden gelip eğlenip eğlendirdikleri için..

konseriniz çok güzeldi arkadaşlar,elinize sağlık,,özellkle bass cı arkadaşın çalışıyla gaza geldik,ordan oraya savrulduk,,bi sonraki konserinizi de bekliyoruz..ama bilet fiyatlarında küçük bi düzenleme istiyoruz.solocu arkadaş da yeni katıldı sanırım,performansı gayet iiydi..

bilinçaltı grubu sanırım uzun bi aradan sonra ilk konserine çıktı..görünen şuydu ki yeni arkadaşlar cok ii uyum sağlamışlar..ancak sahnenin küçüklüğü pek rahat hareket imkanı vermedi.(özellikle yetkine)..esatı(solo) daha önceki bikaç konserinden tanıyorum.yalnız;çalarken ara ara sola kaydı gibi:)davulcu ark.la tanışmıştık.bass cı ile ilk kez karşılaştım..(ah yeto,stüdyoya davet etmedn ki hiç).o da iyi çaldı.jack ının çıkması ise talihsizlikti;)..ee,bi sonraki konseriniz nerde ve ne zaman arkadaşlar?ben hep ankarada olamıyorum,şimdiden haber bekliyoruuz....(foreveaah BİLİNÇALTI!:))

ilkeeeah demiş ki:
bilinçaltı grubu sanırım uzun bi aradan sonra ilk konserine çıktı..görünen şuydu ki yeni arkadaşlar cok ii uyum sağlamışlar..ancak sahnenin küçüklüğü pek rahat hareket imkanı vermedi.(özellikle yetkine)..esatı(solo) daha önceki bikaç konserinden tanıyorum.yalnız;çalarken ara ara sola kaydı gibi:)davulcu ark.la tanışmıştık.bass cı ile ilk kez karşılaştım..(ah yeto,stüdyoya davet etmedn ki hiç).o da iyi çaldı.jack ının çıkması ise talihsizlikti;)..ee,bi sonraki konseriniz nerde ve ne zaman arkadaşlar?ben hep ankarada olamıyorum,şimdiden haber bekliyoruuz....(foreveaah BİLİNÇALTI!:))

evet, ilk sahne heyecanı falan:p jackla ilgili ufak bi sorun oldu... allahtan erdem beyler halletti hemen :LOL: davulcu arkadaşın ise konserin son notasını duyar duymaz ninja kurbağa sıçrayışı hoş bir final oldu. :LOL: e artık yeni konserlere inşallah diyelim...

Hadi Yetkincim sizinle birlikte sahne alacağımız bu 2. konserde yine güzel bir gün olması dileklerimizle ;)
bu arada yolcu ile bar programini biraktiğimiz günden bu güne aramizda bir takım pürüzler wardi ama bakalim ne alemde pazar günü o durumu da görmüş olacağız :)

bu ne hız beyler daha boynumun ağrısı yeni geçmişti...
aaa olur mu hiç öyle şey ayıp ettiniz şimdi siz bizi müziğe doyurun ben size boynumu feda etmeye hazırım :)
bu arada Uğur bey sayesinde benimde sahne önündeki yerim belli oldu ya daha n'olsun... Olmadı japonla yapıştırcam zaten jackı artık napalım :)
kısacası konserde şimdiden başarılar diliyorum efendim...
esen kalın...

Cyst demiş ki:
Hadi Yetkincim sizinle birlikte sahne alacağımız bu 2. konserde yine güzel bir gün olması dileklerimizle ;)
bu arada yolcu ile bar programini biraktiğimiz günden bu güne aramizda bir takım pürüzler wardi ama bakalim ne alemde pazar günü o durumu da görmüş olacağız :)

Sağolasın :)

Ayrıca Yolcu'yla sorunsuz yaşayabilmek için sinirleri alınmış bir insan olmak gerekir. Neyse ki elimizde tek Yolcu var. Metal diye bıdı bıdı ötmeyen tek bar malesef Ankara'da.

Bite_the_Pain demiş ki:
hocam çok güzel çalmışsınız helal olsun ama solo gitarist abimiz biraz daha hareket etse güzel olur...

başarılar... çok hoş çalmışsınız hepsini...

Teşekkürler. Hareket olayını çözeriz kolay iş. Önemli olan ses şimdilik :)

Geri