Bilinçaltı (X Olamayan Müzik) - Ankara

uğurun klasik gitarda enter sandman'i çıkartmaya çalışırken ki halini bilirim herif neler yapmaya başladı olm bak söylüyorum 2-3 seneye kalmaz ankara piyasasında tanınan ve sidik yarıştırılamaz bassçıları arasına girersin ;) ayrıca grubada başarılar diliyorum konserinize gelemedim ama görüntüleri izledim gayet başarılı uğur ve grup arkadaşlarına sonsuz destek PYRACANTHA'dan sevgiler SAYGILAR ...

EmilioDeCarro demiş ki:
uğurun klasik gitarda enter sandman'i çıkartmaya çalışırken ki halini bilirim herif neler yapmaya başladı olm bak söylüyorum 2-3 seneye kalmaz ankara piyasasında tanınan ve sidik yarıştırılamaz bassçıları arasına girersin ;) ayrıca grubada başarılar diliyorum konserinize gelemedim ama görüntüleri izledim gayet başarılı uğur ve grup arkadaşlarına sonsuz destek PYRACANTHA'dan sevgiler SAYGILAR ...
kardeşim benim, sayende o günleri hatırlayp duygusal anlar yaşadım...:D konsere bekliorum, hatta en çok seni bekliorum(sizin gibi metallica fanları gelmezse kim gelicek?) sertaç'ı da kap gel...çok eğlenicez..;)

arkadaşalr özellike sadece 1 şarki adina konuscam .... cok sewdiim bir şarki o yüzden yorum yapma gereği duydum....

--battery-- bu şarkinin ritimlerine daha çok çalişin arkadaşalr çünküü ritimleri sizin yaptiğiniz gibi deil... sewgiler..

infradark_lead_guitarss demiş ki:
arkadaşalr özellike sadece 1 şarki adina konuscam .... cok sewdiim bir şarki o yüzden yorum yapma gereği duydum....

--battery-- bu şarkinin ritimlerine daha çok çalişin arkadaşalr çünküü ritimleri sizin yaptiğiniz gibi deil... sewgiler..

şarkı coverlemek yorum gerektiren bir şeydir... her notası birebir çalmanın ne bir anlamı vardır ne de size kattığı bir faydası...
ses kalitesinin düşük olduğu bir ortamda (youtube) bir şarkının ritmlerinin doğru yada yanlış olduğunu da anlamak her babayiğitin harcı değildir helal olsun...
hem sevgiler hem saygılar...

yok arkadaşim ben sizi yermek weya ayiplamak için yazmadim o yaziyi sanirim bi yanliş anlaşilma oolmus.. bana kalirsa battery-hangar18 - gibi şarkilar bence coverlanmanin ötesinde birebir çalinmasa bile en azindan bazi yerleri ( özellikle söz ritimleri ) bire bir çalinmais gereken yerler.. zaten o şarkiyi şarki yapan o ritmi.. yani coverlarken aga basarsnia raya farkli bi solo traffik deiştirirsin ne bilim araya başka bi şarki sokup sona geri ilk şarkiya dönersin ama bazi yerler deiştirilmemeliki şarki o şarki olarak kalsin... bu sadece benim kendi eleştirim yikici deil yapici bir eleştiri tabi eğer hala yanliş anladiiniz weya yanliş aksettirdiim bi nokta warsa kusura bakmayin tekrar konusabiliriz.. we özellikle su konuya değincem youtube de ritimi duyma olayi .. eğer dinlemekten öte iyi bir izleyiciysen çalan kişinin el hareketlerinden ne yaptiğini anlarsin..

SAYGİLARİMLA başarilar..

Yeniden tartışmaktan öte burda kapatalım bence konuyu çünkü cover'ı nasıl çalmışsın nasıl etmişsin gibi konular bayıcı olabiliyor.
Eleştirin için teşekkürler infradark_lead_guitarss. Kişisel olarak dediğin yerleri anladım sanırım ama konser gazıyla ve uzun zamandır konser vermemenin etkisiyle de bazen uyum aksayabiliyor. Zamanla halledilecek sorunlar bunlar ama az önce de dediğim gibi coverlara takılıp kalmamak lazım.

tabiki kapatalim arkadaşlar ben sonuçta buraya tatsizlik çiksin diye yazmadim onu. tekrar dioyorum akliniza takilan bir bölüm warsa kusura bakmayin . ben sadece kendi yorumumu sölemiştim.. bukadar büyüeceğini tahmin etseydim yazmazdim...

başarilar..

Wherever I May Roam, Wherever I May Roam olalı böyle bir sıçış görmedi arkadaş!
:D

Buna rağmen gelen herkese teşekkür ediyoruz :) Konserler devam edecek ;)

Beyler ellerinize sağlık. İyi bir akşam oldu.

Gitar tonları dışarıya pek iyi gelmiyordu bu arada. Tonları gözden geçirirseniz daha iyi bir ses elde edeceğinizi düşünüyorum. Naçizane fikrim.

İlke'ye de çok teşekkür ederim ekipmanlar konusundaki yardımından ötürü.

Başka konserlerde görüşmek üzere..

13 mayıs konserinde bizleri yalnız bırakmayan arkadaşlara teşekkür ederim..seyrüsefer e davul ekipmanı vermek konusunda teşekküre bile gerek yok..keşke katılım daha fazla olsaydı ve gitar tonlarımız daha sağlam çıksaydı diyorum.whereever ı may roam faciasını bidaha yaşatmıycaz;)......(BİLİNÇALTI_tam tam)

selamlar arkadaşlar
güzel bir konseri geride bırakırken siz bilinçalti grubuna başarılarınızın devamini diliyorum.Umarım aynı şekilde devam edersiniz.Bu arada diğer arkadaşların değindiği gibi gitar tonları dışardan biraz garip geldi tonlari derken lead gitarin tonlari demek daha iyi olur sanırım ritm de çok fazla sorun yoktu sanırım :S her neyse zaten belli grubun geçmişi ve kalitesi güzel işler yapacağınıza gönülden inaniyorum.Kolay gelsin.
Saygılar...

Tonlar hakkında biz de dertliyiz evet. Zaman kısıtlı olduğu için en azından biraz sahne tozunu atmak istiyoruz konserlerimizde ama elimizden gelenin en iyisini vermeye çalışıyoruz tabi ki.

Teşekkürler yorumlarınız için ;)

Geri