Dengesiz Herifler (Ska-Punk) - Ankara

sayın din kardeşlerim biz açıkcası şu sıralar hiiç hazır deiliz..össden soora demişik güzel demişik ama şööle bi sorun var..şu an 5 şarkı var tam hazır..ekleyelim falan dersek işte zaman geçecek 1 ay..ben derimki temmuzun 20si ve sonrasında yapsak..yani 20temuzdan sonra muhtemelen istediniiz zaman çıkarıs...ben ööle derim..kimseyi bekletmekte istemioz ama işte bizde durum bööle... şu 3kişilik kadroyu tamalayalı çok az oldu... o arada ancak 4şarkı kaydettik..daha var bissürü ama yeni vokal falan olunca bide iki vokalde gitar çalınca iş uzuyo..ööle işte..siz ne diyosunuz?? bide bu arada ydsd den soora olacağı kesin zaten..

eğer o gece konuşulan şeyler içkinin etkisiyle söylenmiş şeyler değilse pek bi eğlenceli ve "tuhaf" organizasyonlara imza atılacak gibi görünüyor...hadi bakalım hayırlısı...

sızın davulcuyu tanırım,, eskıden gıtar da calardı kerata. :D ama demoyu alamadım halen. emre, (ponza)dan ıstedım ama hala gorusemedık onla.... emrah'ım sevgıler gruba saygılar........... :)

sarımı çıkardınız ya gruptan gorunmein gozume gerçi ıspartaa gidio ama konsere çıksaydı bare
demonuzu dinledim beendim çok oooooo aşık jonny

adam ıspartaya gitti yaa üzücü
ama olsun grup devam etmek zorunda di mi

...geçen studyolarına gittim. yeni şarkılar çok eğlenceli olmuş
aslansınız kaplansınız ulen

yakında konser de olur ohhh coşarız tepiniriz çılgınlar gibi.

dengesiz herifler 17 ekim pazar günü dummy'de çıkacak; bedroomdrunk, the next highway ve A.Y.I.L.A.R. ile birlikte...

giriş 5 milyon, ilk içki beleş, saat 19:00'da başlıyor konser...

konser organizasyonunun son hali şöyledir:

Tarih: 17 Ekim Pazar

Mekan: Dummy

A.Y.I.L.A.R.
Bedroomdrunk
Dengesiz Herifler

giriş 5 milyon + ilk bira beleş

saat 19:00 (muhtemelen)

beklerizzz

Geri