Peximet

hotbreaker demiş ki:
Cevabınız için sağolun en azından merakımı gidermiş oldum :) en yakın zamanda yeni çalışmalarınızı dinlemek istiorum her zaman takip edeceğim az sayıda gruptan birisiniz

Yiğitin de dediği gibi şarkının nokiasupersound ile alakası yok .Söylediğin grupları çok severiz çalıyoruz şarkılarını da konserlerde.En yakın zamanda görüşmek dileğiyle.myspace teki mailin de cevaplandı bu arada.

forum tabiki geç olmuş.. 4 senedir ses soluk da yoktu.. en son sarhoşun aşkı diye bir şarkınızı dinlemiştim eski bass gitaristiniz şahin sayesinde.. bayıldım diyebilirim.. bestelerin diğerlenini de dinleyebileceğimiz bir site varsa adresini yazabilir misiniz? 3. sayfa olmuş gerçi yazmışsınızdır ama bir hevesle yorum yaptığım için oraya kadar okuyamadım..

forumunuz hayırlı olsun.. ankaraya bekliyorum..

forum tabiki geç olmuş.. 4 senedir ses soluk da yoktu.. en son sarhoşun aşkı diye bir şarkınızı dinlemiştim eski bass gitaristiniz şahin sayesinde.. bayıldım diyebilirim.. bestelerin diğerlenini de dinleyebileceğimiz bir site varsa adresini yazabilir misiniz? 3. sayfa olmuş gerçi yazmışsınızdır ama bir hevesle yorum yaptığım için oraya kadar okuyamadım..

Selamlar.Ben Peximetten Yiğit.Geç kalınmışlık konusunda haklısın.Ama 4 sene önce seninde bildiğin üzere internet bu kadar yaygın değildi.Sadece forumlarda vardı diyebiliriz nerdeyse.Böyle olması yinede iyi oldu senin gibi güzel insanların bizi beğendiğini öğrendik bu da çok sevindirici oldu bizim için.Ankara'dan herhangi bir organizyon teklifi gelirse neden olmasın..Bizde Ankara'da çalmaktan zevk duyarız.Şarkıları tamamını sayfamıza koymamız imkansız,Çünkü albüm hazırlığı içerisindeyiz.Ama www.myspace.com/peximetonline buradan şarkıları dinlebilirsin.Ve bu sayfadanda güncel haberleri takip edebilirsin.
www.peximet.rockmekan.com
Saygılar,sevgiler.

Eskişehire de bekleriz Ankara da olur nereye gitseniz gelirim valla. :oops: Mükkemmelsiniz tek kelimeyle.

KibritKutusu demiş ki:

En güzelini dinlemişsin zaten :) Ses soluk çıkmadı doğru söylüyorsun çunku butun enerjimizi okullarımıza vermiştik...

Tamamdır :) Heyecanla bekliyorum efendim :) Kasım aralık uzak ama olsun:) Sizi canlı izlemeyi çok istiyorum

Bilgi için teşekkürler. Peximet ordaysa bizde oradayız ama fest olmazsa bi bar konseri vs. isteriz:p ehehe kabul ediyorum çıkarcıyım ama konseri bekleyen onlarca insan var:)

ALFoNZo demiş ki:
Bilgi için teşekkürler. Peximet ordaysa bizde oradayız ama fest olmazsa bi bar konseri vs. isteriz:p ehehe kabul ediyorum çıkarcıyım ama konseri bekleyen onlarca insan var:)

Görüşmeler sürüyor istediğimiz şartlar sağlanırsa Ege rock fest de çıkacağız hem sizi de dinlemiş oluruz.Şu sıralar İzmir için bir bar konseri gözükmüyor,desteğin için teşekkürler ( :

Abi nerdesiniz ya nokia supersound yarışmasından beri sizi arıyordum o kadar sordum soruşturdum sonunda buldum .Belki de Nokiasupersound yarışmasında ençok ben desteklemişimdir sizi abartmıyorum çok fena hayranınızım myspace sayfanıza girdim az once şarkıları dinledim harika olmuş.Her zaman arkanızdayım.

Abi nerdesiniz ya nokia supersound yarışmasından beri sizi arıyordum o kadar sordum soruşturdum sonunda buldum .Belki de Nokiasupersound yarışmasında ençok ben desteklemişimdir sizi abartmıyorum çok fena hayranınızım myspace sayfanıza girdim az once şarkıları dinledim harika olmuş.Her zaman arkanızdayım.

Sevgili ludwig.Düşüncelerin ve eylemlerin bizi çok mutlu etti.Halbuki biz ortalardaydık.Hatta bu yıl içinde çok aktif olduğumuzu söyleyebilirim.Canlı performanslarımız baya oldu.Alsancak,festivaller,iptal olan festivaller,bar konserleri vb..
Fakat yarışma olarak kendimizi kapattık.Özel bir kaç durumdan ötürü grupça yarışmalara bundan sonra katılmama kararı aldık.
Şu sıralar albüm çalışmasına yöneldik.Buna odaklandık.

Canlı performanslarımız yine olucak.Fakat izmir de ki organizasyonları biliyorsun az yetersiz derken; birde ilan edilip organizasyonların patlamaya başlaması ile daha da işin içinden çıkılmaz bir hal aldı.Yinede sağlam olan bir kaç organizasyonda umarım görüşürüz canlı canlı.2 vadede istanbul' a yol görünüyor :) Desteklerin ve iyi dileklerin için teşekkürler.
Saygılar,sevgiler.

PEXIMET Bayramın 3.cü günü Eski Rena Bar da Olucak! ! !

PEXIMET Bayramın 2.ci günü Eski Rena Bar da Olucak!

peximet2copy.jpg

Uzun süredir bir araya gelemedik ve ama aslında hep vardık başka başka projelerde.Cuma günü birlikte olmak üzere.
Peximet bayramın 2.ci günü Eski Rena Barda sizlerle olucak.

Eski Rena bar Bios bar karşısı alsancak.Tüm Dinlyecilerimizi sevenlerimizi & sevmeyenlerimizide bekleriz :D

Tarih =21.12.2007 Cuma
saat =22:30
Yer =Eski Rena Bar(Tapas) Alsancak

Geri