South Park

lanet diziyi çok seviyorum ne yazık ki tek bağimlilik yaratan dizi olduğundn dolayı. ama gerçekten çok iyi!!(şuan kafa da güzel gerçi ama uyuam gerekirken hala çene çalıyorum) :oops:

world o f warcraft bölümü gerçekten south park serilerilerinde 1 numara bence de kesinlkikle izlenmesi gerekiyo!!

yeni sezonu bekliyoruz cnbc-e de olmasa biz ne yapıcaz bilmiyorum artık!!

dedikleri gibi 'büyüklere çizgi dizi'. :LOL:

yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekliyorum.en eğlenceli olanı da cartman'ın yahudi arkadaşına sürekli ırkçı laflar sokması.bi de 'ucube,hint fakiri,gebeş' gibi söylemler harika.

bence kesinlikle değil.zaten o tip söylemler artık küçücük çocuklar tarafından fazlasıyla benimsenmiş.

ayrıca karakterlerin hepsi 8-9 yaşındaki çocuklar.yani +18 olması saçma olur

birmanya demiş ki:
18 değilde 15 üstü filan bence.

harika bir programım var pazar günleri...23.00da six feet under,24.00da ise south park:)

ya aynen katılıyorum :D ... ya bu arada bizim gibilere asosyal mı deniyodu.. yoksa rtük ün o üç kafalı programlarını izlemediğimiz için sosyopat falan mı sayılıyoruz?

dünkü bölüm şahaneydi, Eric Cartman'ı nasıl yola getirdiler, kuzu oldu adeta :LOL:

Bu arada Ankaralı gençlik, Karanfil Sokak'ta Circop çarşısını bilirsiniz, hediyelik eşya satan bir sürü stand var, işte o standlardan birinde Southpark bibloları satılıyor, ben aldım, fotosu da aşağıda, kaçırmayın derim. Süperler, üstelik fabrikasyon değil, handmade, pahalı bir şey de değil.

021f9dc3e3e28b1f45512f733b2971920_large.jpg

son ıkı bölum muhtesemdı hele o sahte hazıneyı bıguzel yutup tekrar gerı cıkardığı sahnede bıttım bı karakter bu kadar mı kötu olur ya cartman idolümsün

yıkıldım gülmekten, o neydi öyle yaw! eric'in annesine "mom, bath" diye bağırıp annesinin de lazımlığı getirmesinin ardından sanadalyeden annesinin üstüne başına sıçratması, öldüm gülmekten.

yaw ben de diyorum neden kilo alıyorum, internete çok zaman ayırıyorum, biraz kalkmak lazım sanadalyeden

çok manyak yapmışlar W0W(world of warcraft) oyununa iy
uyarlamışlar.

wow yapımcılarıyla anlaşılarak yapılmış galiba normalde oyunda öle hareketler yok çünkü konuşmalarda karekterler tepkileri okadar kusursuz degil oyunda.

Geri