Serdar Öztop

Necati ile sinif arkadasi idim bir sure :)
Ben, Mahcem ve Berkan Tamer(o da Necati ile sinif arkadasi) ile caliyordum.
Ayri bir grup ismi kullanmiyorduk. Sanirim bir kere Tibet Agirtan'in isim babaligi ile Twilight Ramblers diye de cikmistik :)

Türkiye'nin en iyi gitaristlerinden biri olması
onun Haluk Levent'le çalma gibi bir hata yapmasını engelleyememiştir ama Sükut'beğenerek dinliyoruz tabii ki :)

özgürlüğe kaçış adlı parçası süperdir. bu şarkı haluk levent'le yaptığı ölmesin çocuklar adlı parçanın müziğinin yeniden düzenlenmiş halidir ayrıca.

Evet, millet sordu bu grubun adi ne diye, Tibet Twilight Ramblers dedi ve oyle kaldi :) Manzaranin uzerindeki sette calmistik. O zaman grupta Teoman, Serdar, Berkan gibi Bogazicinden arkadaslar da vardi, daha sonra grup Mahcem, Ali ve Tibet olarak devam etti.

bence türkiyenin en sağlam gitaristlerinden biri,,, kendine has tekniği onu üst noktalara çıkaran neden bence,,

valla serdar benim için dünyada bir numara
penasıda var bende bide 'kısa hikaye' den geçirse hoca beni..

musty demiş ki:
onun Haluk Levent'le çalma gibi bir hata yapmasını engelleyememiştir ama Sükut'beğenerek dinliyoruz tabii ki :)

neresi hataymıs be haluk LeventİN sarkılarıda super....nie hata olsun ki begenmiş ki yaptıgı müzigi ondan hl ile calıyor....

Serdar Öztop iyi bir gitarist olduğu kadar, komple bir müzik adamı aynı zamanda. Bora Uslusoy'un albümünün prodüktörlüğünü yaptı... 8)

musty demiş ki:

adam pişman mı oldu sence yada kötü bişey mi yaptı... bu kadar da olmaz haluğun bütün albümlerine renk kattı ben ozamanlarda hayranıydım serdar öztopun...

serdar öztop a laf yok... yaptığı herşey süper. türkiyenin rock gitar virtüozü.. solo albümü süper... gecen gün edirneye konsere geldiğinde kendi elinden aldım... özellikle ilk 4 parca hit. 7 . parca power metal gruplarına taş cıkartır. sükut adlı çalışma süper bi ballad olacak nitelikte... hala odamda posteri duruyor... o bana abarmışsın sen dediysede. penasıda hep yanımda belki uğur getirir... SERDAR ÖZTOP BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM... seni destekliyorum... canlı performanstada süperdi aynı makina gibi çalmıştı...

Geri