solo için hız

Metronomsuz çalışma asla. Yavaş yavaş çalış tekniğini oturt bir yerden sonra hız kendiliğinden gelicek. Sen tekniğini oturtmaya bak. Her bastığın notada elini kolunu penanı açısını dik durup durmadığını herşeyi kontrol et. Ne kadar doğru alışırsan o kadar iyi olur. Sırf 1-2-3-4 bile çalışsan metronom ile ciddi faydasını görürsün.

ulan ben çalışıyorum çalışıyorum olmuyor...acaba metronomum olduğu halde metronomsuz çalıştığım için olmasın...

S

slash_sef

Perfectionist demiş ki:
Metronomsuz çalışma asla. Yavaş yavaş çalış tekniğini oturt bir yerden sonra hız kendiliğinden gelicek. Sen tekniğini oturtmaya bak. Her bastığın notada elini kolunu penanı açısını dik durup durmadığını herşeyi kontrol et. Ne kadar doğru alışırsan o kadar iyi olur. Sırf 1-2-3-4 bile çalışsan metronom ile ciddi faydasını görürsün.
evet kesinlikle katılıyorum metronomsuz çalışırsan şaşkın ördek gibi çalarsın:) kontrolsüz yani

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler