8 Aylık Gitar Bilgisi için Parça Önerisi

• Konuyu açan Konuyu açan hwlil
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Selamlar Turkrock! Bu dönemlerde nedense hep aynı şarkıları döndüğümü gördüm ve sıkıldım. Önerilerinize her zaman açığım 🤘
Düzey örneği için Peace Sells, Wake Up Dead, Seek & Destroy gibi şarkıların rhythm gitarlarını tamamen çalabilirim. Ama bir Tornado kadar hızlı değilim ve solo dönemiyorum.
Dave Mustaine and James Hetfield.webp Live with metal!
EET FUK

Holy wars çalması çok keyifli bir parça.Sololara yavaştan girmek istersen For whom the bell tolls ile başla sonra fade to black giriş solosuna bir göz at.Raining blood aslında çok basit ama bir kısımda 532 643 yaptığı yer var orası seni zorlayabilir yine de göz atmaktan zarar gelmez.Four horsemen ritmi yine çok zevklidir çalması basittir.Jump in the fire katkı sağlayabilir.

İngiliz ve Amerikalı gruplardan sıkıldıysanız İskandinav gruplara göz atabilirsiniz. Hem farklılık olur hem de başlangıç aşamasında güzel riffler ve sololarla dolu parçalar çalmış olursunuz. En bilinen örneklerinden Dark Tranquillity, In Flames, Arch Enemy... Bunların parçalarına göz atabilirsiniz.

İngiliz ve Amerikalı gruplardan sıkıldıysanız İskandinav gruplara göz atabilirsiniz. Hem farklılık olur hem de başlangıç aşamasında güzel riffler ve sololarla dolu parçalar çalmış olursunuz. En bilinen örneklerinden Dark Tranquillity, In Flames, Arch Enemy... Bunların parçalarına göz atabilirsiniz.
Her türlü yenilige acıgım ve teşekkürler!

Holy wars çalması çok keyifli bir parça.Sololara yavaştan girmek istersen For whom the bell tolls ile başla sonra fade to black giriş solosuna bir göz at.Raining blood aslında çok basit ama bir kısımda 532 643 yaptığı yer var orası seni zorlayabilir yine de göz atmaktan zarar gelmez.Four horsemen ritmi yine çok zevklidir çalması basittir.Jump in the fire katkı sağlayabilir.
Holy wars'a da yetişemiyorum gibi, For whom the bell tolls'u calabiliyorum solosunu da fade to black'in giriş solosuna bakabilirim teşekkürler. Raining blood baya dinledim de hic calmayı denemedşm bir göz atarım. Kill em all'un her sarkısına baktım tabi calamadıgım cok yer var önerilerin için teşekkürler!

Geri