8000TL Bütçe Elektro Gitar Önerisi

• Konuyu açan Konuyu açan Gostak
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Selam elektro gitar a yeni başlıyorum başlangıç için gitar önerilerinizi bekliyorum bütçe 8000tl

Şuana kadar bana en cazip gelen bu oldu nasıldır bilgisi olan var mı? Donner DLP 124S LP

Ne tür dinliyosun hocam ona göre öneride bulun cam ama donner o kadar iyi marka değil çalınırmı çalınır ama satma zamanın gelince elimde patlayabilir onun yerine daha bilindik markalara yönelmeni tavsiye ederim

Ne tür dinliyosun hocam ona göre öneride bulun cam ama donner o kadar iyi marka değil çalınırmı çalınır ama satma zamanın gelince elimde patlayabilir onun yerine daha bilindik markalara yönelmeni tavsiye ederim
Rock metal karışık dinliyorum hocam. Senin gitar tavsiyen var mı 8 bin tl bütçe ile pek bilindik bir marka bulamam sanırım 2. el satma olayını da pek düşünmüyorum hatıra olarak tutarım büyük ihtimalle.

şuan o bütçeye cort x100 önerebilirim tam başlangıç gitarı
bende cortx6 var 1.5 yıldır kullanıyorum gayet güzel tonları

Tavsiye için teşekkürler gayet güzel duruyor sanırım bunu alacağım

Selam elektro gitar a yeni başlıyorum başlangıç için gitar önerilerinizi bekliyorum bütçe 8000tl

Şuana kadar bana en cazip gelen bu oldu nasıldır bilgisi olan var mı? Donner DLP 124S LP
8000 tl ye 0 elektro gitar (bilindik markalardan ör ibanez, jackson vb markalar bilmiyorum marka araştırması yaptın mı.) özellikle rock ve metal için çok zor (bence.) Arkadaş zaten yazmış 8k ya olabilecek en mantıklı 0 gitarlardan birini. Ancak 2. El ararsan yazılan 100 küsür foruma bakabilirsin. (Not: tamamen kendi düşüncelerim. Lütfen bunu yanlış anlama)

ses kartı istersen güzel applar var ama ben tek evde çalmam diyosan amfi şart 15 20 altında alma fiyat bütçeni söylersen tavsiye verebilirim
başlangıçta prosesördü pedal karmaşasına girme tam öğren öyle o taraf gir

ses kartı istersen güzel applar var ama ben tek evde çalmam diyosan amfi şart 15 20 altında alma fiyat bütçeni söylersen tavsiye verebilirim
başlangıçta prosesördü pedal karmaşasına girme tam öğren öyle o taraf gir
Evde çalacağım dışarıda çalmaya başladığımda gerekirse yeni bir amfi bakabilirim başlangıç için minimum düzey küçük bir amfi yeterli olur diye düşünüyorum. Fiyat konusunda pek bir şey diyemiyorum en fiyat performans ev amfisini önerebilirsen mutlu olurum.

Evde çalacağım dışarıda çalmaya başladığımda gerekirse yeni bir amfi bakabilirim başlangıç için minimum düzey küçük bir amfi yeterli olur diye düşünüyorum. Fiyat konusunda pek bir şey diyemiyorum en fiyat performans ev amfisini önerebilirsen mutlu olurum.
ev amfiside olsa 15 20w max altı oyuncak gibi sadece cızırtı gelir sinek vızıltısı gibi. ne sen tatmin olursun ne düzgün ses alırsın gitardan

Yazmışsın yeni gördüm kusura bakma🙂 ben sana amfi olarak line 6 veya blackstar önerebilirim. (ki genellikle blackstar id core 10 v3 derler.)

Geri