Smokin

mtnckr demiş ki:
Synthetica demiş ki:

Seni kendine hayran bırakması için adamın Bono gibi bişiy olması lazım :p

En azından demeyi unutmuşsun... 8) 8) 8)

bence metin sen yap vokali. ismini de değiştiririz bonozan yaparız, en azından başka bir hava verir sana :p fötür şapka takarız bi de. senin bası da bana ver ya da bana bası verin. kremşantili çorba yaparken üzerimde bornoz vardı. ben de bir daha duş aldım...

:)

Arkadaşlar kusura bakmayın ya.Valla bursadan çok ani ayrıldım.Son 6 aydır inanılmaz düzensizim.Ne yaptığımı ben bile bilmiyorum.En azından burda herkesi bulabiliyorum.Olm musti bu arada bagetleri bi an önce al bizim evden.Gelen misafirler oklava niytine oynuyorlardır.Umarım kırılmazlar.Çok uğraştım onları yapmak için.
Hepinize selam.. (Metin,Özgür,Musti)

Zeki harby ya bi dağa çıkartmadın bizi alacağın olsun
Musti SüPER OLMUŞ RESMİN AŞIÐIM OLUM SANA AŞKIMSIN çikolATA AŞKIMSIN limonATA.Bu arada edirneye gelemezler o akşam bana çalacaklar bilader .Parası neyse verdim ben kusura bakma Mustiyi yollayamam ben hem istemeye gitçez daha
Ben geldim Bursa'dayım ve bu perşembe gelirim korhan merak etme en önde izleyip sana peçeteyle istek uzatçam

yiğidim aslanım bu perşembe sınavların yoğun baskısı nedeniyle çıkmıyoruz. sen peçeteyi sakla lazım olur :LOL: olum perşembe cuma sınav var, senin yok mu? neyse kasıntılı saatler beni bekliyo ben ölmeden önce görüşmek üzre...

Anaaa korhan o senmisin olm?Ben onu metin sanıyordum.Senin burada olduğunu bilmiyordum.Sana selam söylemezmiydim be yoksa.Bu mesajı sana özel gönderiyorum.Adanadadan kooocaman selam... :)

ya bu arada hangi rumuz altında kim var tam anlayamadım hala..

zeki'cim mamulyan olan korhan, benim. geçen gün yanlışlıkla metinden atmışım:)
çok sağol zekim koceman kucak dolusu öpücükte benden, (gey değilim!) görüşürüz...

turkishcowboy demiş ki:
ask bizi 1s1r1yorken pek güzel deil ama bosvermek laz1m harbiden saalam olmus

Foruma hoşgeldin.

Yeni şarkılar var aslında daha da güzel oldular. Bu ara internet sitesi kurmayı planlıyoruz. Böylece insanlar bizim hakkımızda daha detaylı bilgi edinebilecekler.

Site tasarımcılarının yardımı olursa da seve seve kabul ederiz...

oh oh ne güzel herkes destek veriyor.Grup üyeleri : Artık yeni bişeyler koyarız buraya.En azından streaming olarak şarkı koyabiliriz.Nasıl olsa artık herkeste adsl var.

D.

Evet bende de olduysa herkeste olur adsl değil mi?

Yeni vokalist adaylarıyla görüşmelerimiz pek iç açıcı olmasa da devam ediyor...

Şöyle gönlümüze göre birini bulduk mu kimse tutamaz bizi...

elektrolit ismini yeniden istiyoruz

..isteriz isteriz ,isteriz 8O .............

metin adsl len hayırlı olsun en yakın zamanda yeni bas soundlarını bekliyorum. ayrıca ölürsem kabrime gelme taşındım ordan ben.. şimdi eyüp sultandayım. gelebilirsen beklerim oraya adak falan ada, oara filan at.....

allah gönlüne göre versin canım benim hadi görüşürüzz..... :D

Geri