Fabcall (Alternative-Deneysel) - Ankara

Vokal: Özgür KANADIKIRIK
Bass: Ahmet GÜDER
Gitar: Ozan YILDIRIM
Gitar: Tolga ISSI
Davul: Ömer UYANIK

www.myspace.com/fabcall adresimizde ilk iki bestemiz Sunlight ve Everything Was Fabulous ı bulabilirsiniz...yapılcak olan yorumlara ve eleştirilere şimdiden teşşekürler...saygılar...

Sound açısından gayet sağlam 'Fabcall' , hatta pek çok yerli gruba göre oturmuş bir halleride gözden kaçmıyor. (Çita hızında yayılıcaktır dinleyici kitlesi)

Ama Experimental tadı bulamadım ben bu 2 kayıtta. Deneysel tadı almak ister bünye.

İzmir'den sevgiler..

yorumun icin tesekkürler experimental icin uzun bir beraberlige ve cok calısmak gerektigine inanıyorum.Yeni bir grup sayılırız, herkes baska gruplarda calıyordu ama fabcall yeni bi grup ama su anki gidişten memnunuz. begenmiş olmana cok sevindik, izmire selamlar...

deneysel calısmaları kayıtlara yansıtamıyoruz malesef, ekipman yetersizligi nedeniyle buyuk oranda. gunlerce kayıt yapma imkanımız olsa...

experimental tadı 3.bestede yakalamak niyetindeyiz ancak malum sezon kapandı ve gene malumunuz ben çok yoruldum tatil zamanı artık :D eylülde bi şarkı daha patlasak çok hoş olur :D bu şarkıda arap gamları yanında sert riffler ingilizce sözler dışında arapçada kullanmamız ayrıca perküsyon çalmam daha bi lezzet katıcak işallah...bunun dışında kaydımızın bittiği gün 3 nokta 1 adlı grubun bi şarkısıyla kendi sunlight bestemiz arasında şaşırtıcı farklar farkettik konuyu araştırıp burda herkese duyuracağız....

arkadaslar nokiasupersounda katılamadık, saolsunlar iletisim bölümüne attıgımız maile bir haftada cvp yazdıkları icin.. katılan butun gruplara basarılar diliyoruz.

rahatsiz insan, bar programı yapmıyoruz. aslına bakılırsa pek cover calısmıyoruz. fakat eylul ayıyla birlikte konser calısmalarına baslamak istiyoruz, kendi parcalarımız, coverlar vs. okullar acıldıktan sonra da konserlere baslamayı umuyoruz. sizlerin destekleriyle tabi...

müzik adına bişiler vermeye ve bu yolda yavaş ama düzgün basan admalr fabcallın yeri daha farklı olcak her daim destek benden

Geri