Majere (Thrash Metal) - Ankara/Istanbul

Majere, 2007 yilinin Subat ayinda kurulup 3 kisiyle yola koyulmustur. Kadro kuruldugundan beri hiç degismemistir.2007 yilinin Nisan ayinda kendi ev stüdyolarini kurup ev stüdyosu çalismalarina baslayan grup Haziran ayinda Turbulent grubundan Serdinç Besli ' nin yardimlariyla Istanbul' da demo kayidina baslar.Iki sarkidan olusan ilk demolari,Fill it with hate ve Order/Chaos ' u en yakin zamanda metal dinleyicileriyle bulusturmayi planlayan grup,çalismalara son hiz devam etmektedir...
Davul: Tunç Alıcıoğlu
Gitar: Özgür Oğuz
Bass/Vokal: Kerem Vural

Demo kayıtlarımızı yapan Turbulent grubunun gitar ve vokali Serdinç Beşli'ye sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz...

Fill it with hate - Majere

http://rapidshare.com/files/38924872/fill_it_with_hate.mp3.html

Valla demonuzu dinledim acıkcası bu forumdaki bircok amator gruptan daa cok gelecek vaat ettiginiz ortada. ozellikle davulcunuz 10numara. Su ana kadar dinlediim en guzel demolardan biri. devamını bekliyorum.

ben de dinledim demoyu fakat,mustaine arkadasa bise demeden edemicem...bu ortamda davulcu nedense cift cross kullanınca 10 numara oluyo..bunu arastır sen de goreceksin..ha ben calıomuyum calıorum ama tunc arkadasım yazlıktan..guzel calıyo bise diemem...gitarla baslayıp davula donmek de gercek emek ister...tuncumu tebrik ediorum,grup icin sunu soyleyebilirim; muzik guzel,kulaga hos bastan cıkarıcı geliyo...gitar tonları fln super secilmis demoda..ama vurucu sozler daha cok yaralar dinleyiciyi..sdce tawsiye size....

KillingOurDreams-mersin (ErmaN)

brutalden biraz odun werip sadece rocker millete degil topluma yonelseniz sozlerle iyi yerlere gelebilirsnz..bu benim gorusum..yukselmek icin Turkiyede boyle...

ErmaN (K.o.D)

tunc yorumlarini beklicem yazlıkta bizim demoyu dinledikten sonra...yaz sonuna cogaltıp dagıtırız...ozmn herkesten K.o.D icin yorumlarını esirgememelerini isterim...grup bu forumda war..ilgilenenler icin......basarılar

ErmaN (K.o.D)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
guzel yorumlarinizi icin tesekkurler..
Majere ismi Raistlin Majere den gelmektedir.
yakinda yeni demomuzu da sitemize koyacagiz oradan takip edebilirsiniz...

eRmaNroK demiş ki:
ben de dinledim demoyu fakat,mustaine arkadasa bise demeden edemicem...bu ortamda davulcu nedense cift cross kullanınca 10 numara oluyo..bunu arastır sen de goreceksin..ha ben calıomuyum calıorum ama tunc arkadasım yazlıktan..guzel calıyo bise diemem...gitarla baslayıp davula donmek de gercek emek ister...tuncumu tebrik ediorum,grup icin sunu soyleyebilirim; muzik guzel,kulaga hos bastan cıkarıcı geliyo...gitar tonları fln super secilmis demoda..ama vurucu sozler daha cok yaralar dinleyiciyi..sdce tawsiye size....

KillingOurDreams-mersin (ErmaN)

beyendiysen saol arkadaşım ama geri kalan kısmında neyi analtmak istedigini anlamadım. yinede saol

İsim gerçekten hoşuma gitti bir ejderha mızrağı okuru olarak... :) Raistlinden etkilenmemek mümkün değil tabi ;)
raistlin.jpg

Arkadaslar demomuzun ilk sarkisi fill it with hate in mixlerini tekrar gozden gecirdik ayrica demomuzun ikinci sarkisi olan Order/Chaos u da tamamlamaktayiz...Cok yakinda linkleri verecegiz ve buradan ulasabileceksiniz...

şarkılar çok özgün olmuş kaldımı öle riff :D
ve şunu gördüm heryerde amatör gruplarda yer alıyo bence albüm falan olmamasına rağmen direk en üstten giriş yapmalı bu grup

Geri