Yaz Dönemi Enstrüman veŞan Yaz Okulu (Yetişkinler, Çocuklar

Jokerstore Müzik Dersleri’nden Muhteşem Yaz Fırsatı!!!

Jokerstore Müzik Dersleri’den eğlenceli ve eğitici bir yaz geçirmek isteyenlere kaliteli ve çok cazip fiyatlı müzik eğitimi imkânı!

Yaz Dönemi Enstrüman ve Şan Yaz Okulu, Çocuklara Yönelik Piyano Yaz Okulu için kayıtlar başladı. Hazırladığımız eğitim paketleri ile siz de daha bilinçli şarkı söyleyebilir ve bir enstrümanı temel düzeyde çalabilmeye başlayabilirsiniz.

EÐİTİM Programı:

Enstrüman ve Şan Yaz Okulu (Şan, Solfej, Piyano, Yan Flüt, Bas Gitar, Elektrik Gitar, Akustik Gitar, Klasik Gitar)

8 hafta sürecek eğitimler, haftada 1 gün, günde 1,5 saat olarak yapılacaktır.

***Şan, Yan Flüt ve Piyano için en fazla 4 kişilik
***Solfej ve tüm Gitar dersleri için en fazla 5 kişilik sınıflar oluşturulacaktır.

Her grup enstrüman çalınış teknikleri yanında enstrümanlarıyla ilgili temel notasyon, solfej ve armoni eğitimini de alacaktır.

Fiyat: 8 haftalık "Enstrüman ve Şan Yaz Okulu" paket eğitimleri için fiyatımız kişi başı 100 ytl’dir.

Kayıtlar 16 Temmuz 2007 Pazartesi sona erecektir.

Çocuklara Yönelik Piyano Yaz Okulu

8 hafta sürecek eğitimler, haftada 1 gün, günde 1,5 saat olarak yapılmaktadır.

Eğitim grupları en fazla 4 kişiden oluşmaktadır.

Ders Programı:

Bu programda çocuklarımız temel piyano tekniklerini doğru bir başlangıçla öğrenirken, “Teori”, “Performans” ve “Teknik” kitapların eşliğinde son derece eğlenceli, heyecanlı ve neşeli bir ders atmosferi yaşayacaklar.

Fiyat: 8 haftalık "Çocuklara Yönelik Piyano Yaz Okulu" paket eğitimleri için fiyatımız kişi başı 100 ytl’dir.

Kayıtlar 16 Temmuz 2007 Pazartesi sona erecektir.

Ayrıntılı bilgi için:
Jokerstore Müzik Dersleri
Tel: (0212) 244 94 38
Adres: Turnacıbaşı sok. No: 6/2-3-4-5 34433 Beyoğlu/ İstanbul
www.jokerstore.net
[email protected]

Geri