Boss Katana Serisi

apartmanda şikayet çıkartmıycak daha iyi veya bundan başka bi ürün çıktı mı? yamaha thr10 ve vox adio var benim bildiğim ama katanada çeşitlilik daha fazla gibi

Çok güzeldir de Zuhal'e 3 ay önce sipariş vermeme rağmen getirtemedi Katana 50 :). Burda da alınık ilanı koydum kimse cevaplamadı.
Neyse elinde temiz ve sorunsuz Katana 50 satacaklar bana özel mesaj yoluyla ulaşabilirler.

thomann’dan getirsek 1100 TL olacak amfiyi Zuhal 1600 liraya satıyor. thomann veya amazon göndermiyo buraya Boss ürünlerini, bi anlaşmaları falan var heralde. 200 dolarlık amfiyi 400 dolara alıyoz

Ben de almanyadayım şimdi, aklımda 200 euro civarlarında amfi alma fikri vardı. Katanayı sevdim ama çok karmaşık geldi Id corelara göre. Yani günde 4 saat çalıyorsam 1 saatini ton yazmaya geçirmek istemem açıkçası.

Ben de almanyadayım şimdi, aklımda 200 euro civarlarında amfi alma fikri vardı. Katanayı sevdim ama çok karmaşık geldi Id corelara göre. Yani günde 4 saat çalıyorsam 1 saatini ton yazmaya geçirmek istemem açıkçası.
Bir kere yazacan, her oturuşta 1 saat uğraşmayacan 😁. Biraz karışık ve zahmetli ama uğraşıp yazarsan tadından yenmiyor...

Selamlar
Boss katana 50 ve 100 almaya gidip dükkan sahibinin "şu mini'yi de deneyin" demesinden sonra, ben mini'yi, arkadaşım da air'i alıp dükkandan çıktık. Ben evde amfi'yi sadece pratik yapmak için kullandığımdan bana felaket uydu. Garip ve ilginç bir şey. Son seviyede sesi baya bir yüksek. Sadece pratik için değil, otur çal. Ton olarak da şimdiye kadar denediğim bu boyutlardaki açık ara en iyi amfi. Şimdi Türkiye'den bir tane daha aldım, indirimle 650 tl ye denk geldi. Özetle yukarıda diğer arkadaşların katana serisi ile yazılmış güzel bilgilerinin ışığında ktn-mini 'yi de şiddetle tavsiye ederim. En azından imkan dahilinde deneyiniz.

Bu meretin içine ne hoparlör koydularsa o boyutlara göre ses gümbür gümbür geliyor. Zuhalde ben denerken orada çalışan eleman yanıma gelip hangi amfiden geliyor o ses etrafında amfi yok ki demişti. Ufaklığı görmemiş meğerse :)

Şimdi prova için 100W head alsam mı diyorum bilemedim ben de.

Katana mini nefistir ama coşkulu yorumlarda bir konuyu es geçmeyelim. Adam gibi tadını almak için sadece oha küçücük aletten ne ses çıkıyor şeklinde yaklaşmak yetmez. Headroom vs bir sürü faktör var, test ortamında 10 dakika güzel gelse de uzun vadede gerçek bir amfinin yerini tutmaz bu ufaklıklar. Bende THR var, o da inanılmaz ama 1 saat çalmıyorum çünkü bir noktada o hacmi, dolgunluğu veremiyor amfi gibi. Pratik sebeplerden hepsi çok iyi... katana mini, THR ama ara sıra yorumlara yazdığım gibi TEK amfiniz olacaksa, tercihinizi amfiden yana kullanın, bunlar mükemmel İKİNCİ cihazlar.