Ayılar

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda bozuk_para tarafından 16 Mart 2004 tarihinde açılan konu

 1. istanbullu punk grubu A.Y.I.L.A.R. yakında bir demoyla piyasa çıkmak için gece gündüz demeden çalışmaktadırlar. rambo pamela adlı şarkının mp3ünü www.noizine.net ten indirebilirsiniz.
   
 2. Pek birşey yazmamışsınız ama şimdiden başarılar
  Bize biraz kendinizden bahsedin...
  Yine başarılar dilerim...
   
 3. rambo pamelayı dinledim güzel olmuş. demolarını bekliyoz artık. bu arada başarılılar.......
   
 4. cok duydum hiç dinlemedim meraktayım
   
 5. bu grup benim grubum deil zaten ama kendi sitelerinden hemen daha fazla bilgi için copy paste yapıyım:

  BİYOGRAFYABİBLİYOTEKBİBLOBİLLOBİSKÜVİT

  Ayı Murat(gitar+vokal), tek kişilik grubuyla ayı siktim(bugün pazar) adlı şarkıyı yapıp bunu Güven&Erkin&Erkal Kardeşler'e yanlışlık sonucu gönderdiğinde Kemancı zine'da liste başı olucağını nerden bilsin (ya da 2.si 3.sü).
  Aradan geçen 2-3 yıl içinde bu tek kişilik orkestraya Not Made In China'nın vokali Göksu (vokal), Uzun Can (bas) ve yengeler (vokal) katıldılar. Bu yengeler yüzünden, grubun adına bazı yerlerde A.Y.I.L.A.R ve YENGENİZ olarak da rastlanmakta. Ayrıca, adları bilinmese de bol bol böğürüp, kimi zaman şen şakrak efektli kahkahaları, kimi zaman tam zamanında devreye giren geğirikleri ve kart sesleriyle gang vokallere katılan birçok başarılı kişi(kollkektif vokal) de kadroya dahil sayılmalı.
  2004 A.Y.I.L.A.R için iyi başladı çünkü sonunda kendilerine ait bir davulcuları oldu;Furkan.

  MÜZİKAL AÇIDAN DEÐİNMEK GEREKİRSE geçmişin bazen sıkıcı bazen gaza getiren oi! müziğini biraz daha modern,melodik ve dikkat çekici hala getirmeye çalışıyoruz...

  A.Y.I.L.A.R bol gang vokalli, oi!ları ve çıkıçıkçık homuge bigidap gibi ska çığırtmaları eksik olamayan bir punk grubu. Yengelerin söylediği bir iki şarkı dışında daha çok erkek sesleri hakim ancak göksuyla muratın sesleri üstüste cuk oturuyor.
  mp3lerini www.noizine.net ten indirebilirsiniz
   
 6. Bulamıyorum şarkıyı
   
 7. www.noizine.net e gir orda solda turkey schene mi ne var oradan indirebilirsin
   
 8. eski hiç bir zaman sıkıcı deildir sayın sekmen
   
 9. iyi yaw punk insanları coştu bu aralar...atilla bahsediodu sizden zaten..ordan duydum bende.. şarkıda süfer:) hadi başarılar size
   
 10. yaa ben indiremedim şarkıyı... sende war mı demoları?
   
 11. yeni bi şarkı kaydettik

  www.noizine.net 'e turkiye scene bölümünde mp3lerde rambo pamela var..rashit tolga avrupa da bi şirkete plak bastırıyormuş. bildiğmiz türk punk grupları işte rambo pamela-bugün pazar-->2 şarkyı bu iş için evde bilgisayarla yaptık.
  davul.. bilgisayar davul olduğu için.basit oldu..neyse bugün pazarı nozine.net e yollıcam..ama her grubun 1 mp3ü olucağı için..ismini değiştirmem gerekicek..heralde ismi i.k.partsi olucak..atillaya veririm kayıdı..
  www.ayilar.garaj.org da basit bişiler var çaldığmız şarkıların isimleri kavırlar falan fillan..internetle pek uğraşamadığmız için şu an öyle..ama merak ettiğniz bişey varsa AYILAR@amele.com a mail atın kafeden bakıyorum her hafta..
  *****demo için canlı davul kaydedicez üstüne evde kanal kayıt yapıcaz...yakında demo piyasaya düşer..the A.Y.I.L.A.R-Babanda mı böyleydi? oi!-street punk band from törkiy

  ************stay rude stay rebel stay rebel stay s.h.a.r.p******
  [/b]
   
 12. başarılar, ska da çalıyomusunuz. two tone flm?
   
 13. bunlar çok afedersiniz biraz ayıdır
   
 14. 2tone severiz

  skawars-ska crazy-ska ska skandal-->bilumum kopleyşınları dinneriz..üflemeli denen çalgı aletleri mevcut olsa yeterli kabiliyete sahip olduğmuzu düşünürüm ve çalarız..ama doyurmuyo bi gi tar 1 bas olayı...daha basit şeyler çalıoruz ama..ilerde düşünüoruz 2tone güzel şey...
  *****no sport-stay rude stay rebel****---->bu şarkı çalınır bizde
  ***rash ankara die 1 kompleyşın çıktıydı-->dab oi punk regi -->tam bi red skin compleyşını..ordan 3 parça çalıoruz..2tone -->sora hızlanıo yavaşlıo..hafif distörşınlı gitar..
  *****elinde değişik 2tone kompleyşını olan varsa haberimiz olsun
  ****selektır-bed menırs***dezmın dekır-interneyşınıl bit***--->bunları arıorum
   
 15. stranglers, bad manners, madness, specials, fishbone falam var bende. ulan hakkaten üflemeliler olsa süper oldu gruplarda, kimsede yok bea bi athena bide 100 derece de war. bi kaç grupta da var galiba ama çok az...

  Ready, Steady, SKA
   
 16. sana katılıyorum üflemeliler olsa dahada süper olur........ :D :D :D
   
 17. Murat'ın vocallerini takdir ediyor ve bol hışırtı diliyorum efem..Umarız ilerde konserlerinde bolca halay çeker ,"1o milyon TL" diye naralar atarız..:)
  Bence başarılı ve özellikle "Her yerde A.Y.I.L.A.R var.Unutma bugün pazar" adlı parçalarını şiddetle tavsiye ederim..


  Pin-Up RuLeZzzzz...vocal
   
 18. izmire geldiler bu arada konser verdik hep beraber az kişi güzel konser oldu biz bizeydik yani
   
 19. demosunu almadım ama bugün pazar heryerde ayılar var parçası güzel...grubun önceki adı neydi buarada hatırlayamıyorum b ile başlıyodu gerçi ama solist ile bir ara sanal da olsa sohpet etmiştik kafa biri inşallah sıkı sıkı yukarlara cıkarsınız başarılar dilerim...
   

Bu Sayfayı Paylaş